اخبار روز سینما

8 اشتباهی که شما را از نیمه گمشده خود دور می کند!

تحقیقات نشان داده است که افراد در انتخاب شریک عاطفی خود آنقدر که فکر می کنند سختگیر نیستند. نه تنها این، بلکه بسیاری از افراد رابطه ای را ادامه می دهند که باید مدت ها پیش به پایان می رسید. اکثر مردم پیدا کردن فردی که معیارهای آنها را برآورده می کند دشوار است. این مشکل قابل درک است و ما می خواهیم در این مورد به شما کمک کنیم.

در ادامه در مورد مشکلاتی که شما را از یافتن عشق زندگیتان باز می دارد صحبت خواهیم کرد.


بیشتر بخوانید: با وفادارترین سلبریتی های جهان آشنا شوید!


با این 8 اشتباه هرگز به نیمه گمشده خود نخواهید رسید!

1- سعی می کنید شخص دیگری باشید

بیشتر اوقات، افراد خود را در مقابل شریک عاطفی خود گم می کنند و وانمود می کنند که به چیزهایی علاقه مند هستند که واقعاً با علایق آنها نمی گنجد. برای داشتن یک رابطه عاطفی موفق، باید خود را کاملا بپذیرید و آن را به اطرافیانتان نشان دهید. از شخصیتی که هستید خجالت نکشید و سعی نکنید از علایق و عادات همسرتان تقلید کنید. با این حال، برای این کار ابتدا باید به خودتان نگاه کنید و ببینید واقعاً چه کسی هستید و در زندگی به دنبال چه هستید.

با این 8 اشتباه هرگز به نیمه گمشده خود نخواهید رسید!

2- استانداردهای شما خیلی پایین یا خیلی بالاست

نه تنها داشتن استانداردهایی برای انتخاب یک شریک عاشقانه اشکالی ندارد، بلکه ضروری است، اما گاهی اوقات استانداردهای شما ممکن است خیلی پایین یا خیلی بالا باشد. در حالت اول، چیزی را از دست خواهید داد که در آینده باعث ناراحتی شما خواهد شد. شاید اکنون احساس ناتوانی کنید و بخواهید فوراً یک شریک عاشقانه پیدا کنید، اما مطمئناً این روش شکست خواهد خورد. در حالت دوم، استانداردهای شما آنقدر بالاست که تقریباً هیچکس نمی تواند به آن برسد، بنابراین احتمالاً به دنبال فردی کامل و بی عیب هستید و باید بدانید که چنین فردی وجود ندارد. شما باید به دنبال کسی باشید که با نیازهای شما مطابقت داشته باشد.

با این 8 اشتباه هرگز به نیمه گمشده خود نخواهید رسید!

3- از شروع رابطه و ملاقات با افراد جدید می ترسید

انتظار نداشته باشید که عشق زندگی خود را در اولین قرار ملاقات پیدا کنید. یافتن یک جفت روح نیاز به تلاش دارد و شما باید تا آنجا که می توانید به جستجو ادامه دهید تا دقیقاً آنچه را که می خواهید پیدا کنید. به ملاقات افراد جدید با آغوش باز خوش آمدید. با این کار متوجه خواهید شد که چه چیزی شما را آزار می دهد و واقعاً به دنبال چه چیزی هستید. حتی اگر گاهی طرد شوید، درس هایی خواهید آموخت که برای آینده شما بسیار مهم است.

با این 8 اشتباه هرگز به نیمه گمشده خود نخواهید رسید!

4- از بیان احساسات خود می ترسید

شما با یک نفر رابطه عادی دارید و بعد از مدتی متوجه شدید که از این رابطه بیشتر می خواهید. هیچ اشکالی ندارد که به طرف مقابل اجازه دهید احساسات شما را بداند. شاید او هم همین احساس را نسبت به شما داشته باشد. حتی اگر اینطور نیست، حداقل به جای اینکه خود را با پنهان کردن احساسات خود شکنجه کنید، سعی کرده اید. اگر این اتفاق افتاد، بدانید که این قسمت است، پس ناامید نشوید و به ماجراجویی بعدی بروید.

با این 8 اشتباه هرگز به نیمه گمشده خود نخواهید رسید!

5- اطرافیان خود را نادیده بگیرید

گاهی در حلقه نزدیک ما افرادی هستند که همه حواسشان به ماست، اما ما نمی فهمیم در دل آنها چه می گذرد. شاید لازم باشد به دوستان و همکاران خود نگاه دقیق تری بیندازید و ببینید چه کسی همیشه در کنار شما بوده است، در حالی که شما این کار را نکرده اید. شاید شما برای او دوست معمولی نباشید و او نسبت به شما احساسی داشته باشد. ما نمی گوییم که لزوماً باید با او رابطه برقرار کنید، اما او را از نزدیک نگاه کنید و سعی کنید او را از زاویه دیگری ببینید.

با این 8 اشتباه هرگز به نیمه گمشده خود نخواهید رسید!

6- علایق مشترکی ندارید

ممکن است غیرممکن باشد که دقیقاً همان علایق شریک عاشقانه خود را داشته باشید، اما داشتن برخی از علایق مشترک قطعاً تأثیر مثبتی دارد. به عنوان مثال، اگر شریک عاشقانه شما دوست دارد همیشه در خانه باشد و شما دوست دارید تمام روز بیرون باشید، این می تواند مشکل ساز باشد. برای گذراندن وقت با هم باید علایق مشترکی داشته باشید. این باعث می شود که نه تنها در ابتدای رابطه، بلکه سال ها بعد، زمانی که با هم خانواده تشکیل داده اند، به یکدیگر نزدیک تر شوند.

با این 8 اشتباه هرگز به نیمه گمشده خود نخواهید رسید!

7- به شما احترام نمی گذارد و قدرت شما را نمی شناسد

شریک عاشقانه شما باید به شما، زندگی و انتخاب های شما احترام بگذارد. این ضروری است. آنها نباید با شما صحبت کنند یا کار شما را مسخره کنند یا تصمیمات شما را احمقانه توصیف کنند. این نوع رفتار توهین آمیز و کنترل کننده است و نشانی از احترام در آن دیده نمی شود. به همین دلیل است که باید جفت روحی پیدا کنید که به اهداف شما علاقه مند باشد و در هر کاری که تصمیم به دنبال کردن آن دارید از شما حمایت کند.

با این 8 اشتباه هرگز به نیمه گمشده خود نخواهید رسید!

8- خودتان را دوست ندارید

این احتمالاً مهمترین قدم است، زیرا اگر خودتان را دوست نداشته باشید، نمی توانید انتظار داشته باشید که دیگران شما را دوست داشته باشند. برای انجام این کار، به نقاط قوت و ضعف خود نگاه کنید و به این فکر کنید که چگونه می توانید پیشرفت کنید. هرکسی در کنار نقاط قوت خود نقاط ضعفی نیز دارد و قطعا نباید فقط روی آنها تمرکز کرد. اگر این کار را انجام دهید، شریک عاشقانه شما آن را احساس می کند و نمی توانید انتظار داشته باشید که با شما محترمانه رفتار کند.

آوین احمدی

آوین هستم سردبیر رسانه پی ام آپ که از جدیدترین ترند های روز برای شما خبر قرار میدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا