دانستنی ها

7 راه آسان برای اندام جذاب داشتن!/خانم ها اینطوری شکمتون رو صاف کنید!

 

به گزارش پی ام آپ، توصیه ما این است که برای کاهش وزن و لاغری، هر روز یک ورزش کوچک را شروع کنید. در اینجا برخی از ساده ترین ورزش های روزانه برای زنان برای خلاص شدن از شر چربی های شکم آورده شده است.

فعالیت بدنی روزانه برای کاهش چربی شکم بسیار مهم است زیرا باعث افزایش تعداد کالری سوزانده شده توسط بدن می شود. با ورزش کردن، کالری کمتری نیز در طول زمان مصرف می‌کنید، یعنی تعداد کالری‌هایی که از طریق غذا و نوشیدنی مصرف می‌کنید کمتر از کالری‌هایی است که می‌سوزانید و سپس شروع به کاهش وزن می‌کنید.

علاوه بر این، تمرینات روزانه ماهیچه، قدرت، سلامت استخوان و مفاصل، سلامت قلب و عروق را افزایش می‌دهند تا بتوانید بهبود بخش‌تر و سالم‌تر شوید.

راه رفتن

اگر می خواهید خوش فرم بمانید یا از شر چربی های شکم خلاص شوید و سلامت کلی خود را بهبود ببخشید، هر روز پیاده روی کنید. اگرچه این ممکن است بسیار ساده به نظر برسد، اما به شما کمک می کند کالری بسوزانید و به مرور زمان از شر چربی های شکم خلاص شوید.هر روز حداقل 30 دقیقه پیاده روی کنید. اگر نمی توانید آن را در یک دور انجام دهید، آن را در طول روز پخش کنید.

باکس اسکوات

اسکات روشی عالی برای سوزاندن کالری و آب کردن چربی است. همچنین می توانید این کارها را هر روز، در چندین ست در طول روز یا به عنوان یک تمرین واقعی انجام دهید.

اگر تکنیک درست را نمی‌دانید یا مربی خوبی ندارید که شما را راهنمایی کند، اسکات باکس یک راه عالی برای یادگیری فرم خوب و ایجاد فرم مناسب است.

جلوی یک جعبه، نیمکت یا صندلی کوتاه بایستید و پاهای خود را به عرض شانه باز کنید و انگشتان پا باید کمی بیرون باشد. حرکت را با عقب نشستن و باز کردن زانوها شروع کنید. در حالی که کمر خود را صاف نگه دارید پایین بیایید.

برای کسری از ثانیه روی سطح بنشینید و سپس فوراً پاشنه های خود را فشار دهید تا در حالی که زانوهای خود را از هم باز نگه داشته اید، بایستید. روی جعبه “آرام ننشینید”. در حالت چمباتمه خود بمانید و قبل از بالا آمدن برای یک ثانیه مکث کنید.

پل باسن

پل هیپ برای سفت کردن پشت بدن، ساختن پاهای قوی تر و تقویت بخش مرکزی بدن شما عالی است. این حرکت حتی وضعیت شما را بهبود می بخشد تا شکم شما آنقدر بیرون نیاید. شما می توانید آن را در هر جایی انجام دهید و بسیار ساده است.

روی زمین دراز بکشید و زانوهای خود را خم کنید و پاهای خود را صاف روی زمین قرار دهید. از پاشنه های خود شروع کنید و به سمت باسن فشار دهید تا باسن خود را به سمت بالا بکشید. این حرکت را تا جایی که ممکن است در ست های بیشتری تکرار کنید.

حرکت Pull apart با باند مقاومتی

می توانید این حرکت را برای بهبود وضعیت بدن خود امتحان کنید. این نوار مقاومتی شانه های گردی را که در اثر استفاده از رایانه یا تلفن در تمام روز ایجاد می شود، برعکس می کند. برخلاف تمرینات سنگین، به اندازه کافی سبک هستند که می توانید هر روز آن را انجام دهید تا فواید آن را ببینید.

یک نوار ورزشی به اندازه عرض شانه بردارید و آن را در سطح سینه نگه دارید. آرنج خود را قفل نگه دارید. با فشار دادن تیغه های شانه خود شروع کنید و باند را از هم جدا کنید تا زمانی که بازوهایتان 180 درجه از هم فاصله بگیرند. کمر خود را خم نکنید.

طناب بازی

طناب زدن فقط برای بچه ها نیست! این ورزش برای تقویت سلامت قلب و عروق و سوزاندن کالری عالی است که می تواند چربی های شکم شما را آب کند. حتی اگر فقط در حال پریدن هستید، حرکت به طور شگفت انگیزی شما را مجبور می کند که حالت یا تکنیک مناسبی داشته باشید.

روزی چند دقیقه طناب بزنید و با توجه به توانایی خود به تدریج زمان و پیچیدگی را افزایش دهید.

سگ پرنده

“سگ پرنده” نامی عجیب برای این حرکت است. باسن و ستون فقرات شما را هدف قرار می دهد و در عین حال هماهنگی و تعادل شما را بهبود می بخشد. این تکنیک را هر روز انجام دهید تا بتوانید پیشرفت ثابتی داشته باشید.

بیشتر بدانید: روش هایی جالب برای لاغر شدن که باید بدانیدروی دست‌ها و زانوها قرار بگیرید و دست‌هایتان را زیر شانه‌ها و زانوها را زیر باسن‌تان قرار دهید. کمر خود را صاف نگه دارید. با دست ها و پاهای مخالف هم حرکت کنید. به این فکر کنید که پاشنه پای خود را بیرون بیاورید تا زمانی که احساس کنید باسنتان کاملا کشیده شده است.

باند مقاومتی خم شده

این تکنیک ها برای چربی سوزی عالی هستند زیرا عضلات زیادی را به طور همزمان هدف قرار می دهند. می توانید این حرکت ساده را با استفاده از نوارهای مقاومتی انجام دهید و چربی های شکم خود را بسوزانید.

روی یک نوار مقاومتی بایستید و پاها را به اندازه عرض شانه باز کنید و یک سر آن در هر دست باشد. زانوهای خود را کمی خم کنید و باسن خود را خم کنید تا نیم تنه تقریباً موازی زمین شود. پشت خود را صاف نگه دارید، تیغه های شانه خود را سفت و صاف کنید و با توجه به توانایی های خود چندین ست از این حرکت را انجام دهید.

آوین احمدی

آوین هستم سردبیر رسانه پی ام آپ که از جدیدترین ترند های روز برای شما خبر قرار میدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا