اخبار روز سینما

فروش 150 میلیاردی فیلم کمدی فسیل!

کمدی «فسیل» شب گذشته فروش توانست 150 میلیارد تومانی را پشت سر گذاشت.

این کمدی با فروش بیش از 2.5 میلیاردی دیشب فسیل توانست از مرز 150 میلیارد تومان در گیشه عبور کند و علاوه بر رسیدن به این اوج، تعداد مخاطبان خود را نیز پشت سر بگذارد.

مخاطبان فسیل از مرز 3 میلیون و 353 هزار نفر عبور کرده اند، در حالی که این فیلم با فروش دیشب توانسته از مرز 3 میلیون و 300 هزار تماشاگر عبور کند.

فسیل برای رسیدن به باکس آفیس 200 میلیاردی به طور متوسط ​​روزانه به 18000 بیننده نیاز دارد که نشان می دهد باید منتظر دستاوردهای بیشتری از این کمدی باشیم. . این مرحله البته برای فسیل کمی طولانی است، چرا که این فیلم باید تا 50 روز آینده که روی اکران می رود، رکورد 4 میلیون و 250 هزار نفر را پشت سر بگذارد.

فسیل برای رسیدن به این قله به حدود 900 هزار بیننده نیاز دارد که اگر تا 50 روز آینده این تعداد بیننده با احتساب فیم بلیت به دست بیاید، این فیلم نه تنها رکورد هزار پا را خواهد شکست، بلکه می تواند خود را افزایش دهد. گیشه تا 200 میلیارد تومان که می تواند رکوردهای جذابی برای این کمدی موزیکال به ارمغان بیاورد.

تا به امروز، فسیل 55800 نمایش داشته است و هنوز هم فروش بیشتری از فیلم های دیگر روی پرده دارد. شهر صدمه با بازی پژمان جمشیدی شاید بزرگ ترین رقیب این فیلم باشد که قرار است 27 خرداد اکران شود و احتمالاً فروش این فیلم را کم رنگ خواهد کرد. جالب اینجاست که شهر هرت نیز توسط کریم امینی انجام شده است که این روزها در حال کارگردانی فیلم فسیل در اکران است.

با این حال، پنجره 50 روزه زمان خوبی برای فسیل است تا مخاطبان خود را به بالاترین حد خود برساند. روی کاغذ این دستاورد کاملاً قابل دستیابی است زیرا اولاً 50 روز آینده دوران طلایی سینماها است که با توجه به تعطیلات پیش رو و البته فصل تابستان و تعطیلی مدارس و دانشگاه ها، تئاترها همیشه با آن مواجه بوده اند. افزایش در بین تماشاگران و در رتبه دوم، برای رسیدن به گیشه 200 میلیاردی، فسیل به طور میانگین به 18000 بیننده در روز نیاز دارد که نشان می دهد باید منتظر دستاوردهای بیشتری از این کمدی باشیم.

آوین احمدی

آوین احمدی هستم سردبیر و مدیرمسئول رسانه بازتاب آنلاین که سعی میکنم آنچه در ایران و جهان میگذرد را برای شما در این وبسایت به اشتراک بگذارم

مقالات جذاب با ارزش مطالعه بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا