اخبار چهره های برتر

یکی از سکانـسهای فصل دوم Kung Fu Panda: The Dragon Knight منتشر شد

یکی از سکانـسهای فصل دوم Kung Fu Panda: The Dragon Knight منتشر شد: تنها چند روز دیگر تا انتشار فصل دریم س پاندای کونگ‌فوکار: شوالیه آژده‌ها (پاندای کونگ فو کار: شوالیه اژدها) زمان باقی است، اما کمپانی «دریم‌ورکس» انیمیشن «دریم‌ورکس»، «دریم‌ورکس»، «دریم‌ورکس»، «دریم‌ورکس»، «دریم‌ورکس»، «دریم‌ورکس» دریم‌ورکس دریم‌ورکس انیمیشن «دریم‌ورکس» است

جشنواره عضویت در والکس
فقط با عضویت و احراز هویت در والکس 70 هزار شیبا رایگان بگیرید با ارزش ٧٠ هزار تومان بصورت کاملا رایگان هدیه بگیرید تنها چند دقیقه وقت شما را خواهد گرفت!
ورود به والکس

 

در این می بینیم که «پو» و «تیغ سرگردان سرگردان سرگردان برای پیش یک رفته اند اما چون روز ملکه است، او به هیچ عنوان درمورد مسائل کاری صحبت صحبت نمی کند کند ؛ ؛ ؛ ؛ ؛ ؛ ؛ ؛ ؛ ؛ ؛ . ؛ ؛ کند اما دوست دارد که با مهمانانش بخواند و برقصد. عجیب نیست پاندای دوست داشتنی ما پایه این باشد اما تیغ سرگردان به این کار نیست و در یک اتفاق غافلگیرکننده می شود.

 

در این سریال، پو را می بینیم به تلاش برای انجام کارهایی که در فصل پیش از آغاز ادامه می دهد و همچنین او را می بینیم که برای اولین بار از چین خارج می شود و یک ماجراجویی به سمت آمریکای آمریکای مرکزی است.

 

همچنین مدتی پیش تریلر فصل دوم این سریال منتشر شد که می توانید آن را از اینجا مشاهده کنید.

 

فصل دوم این انیمیشن سریالی در تاریخ ۱۲ ژانویه سال ۲۰۲۳ است.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا