اخبار چهره های برتر

گردنبند دوا لیپا 100قیراط الماس دارد! / عکس

«دوا لیپا» خواننده و ترانه نویس 27ساله، با گردنبند الماس100قیراطی در مراسم شب نشی نی مد موزه متروپولیتین ظاهر شد!

جشنواره عضویت در والکس
فقط با عضویت و احراز هویت در والکس 70 هزار شیبا رایگان بگیرید با ارزش ٧٠ هزار تومان بصورت کاملا رایگان هدیه بگیرید تنها چند دقیقه وقت شما را خواهد گرفت!
ورود به والکس

پی ام آپلود- این خواننده مشهور آلبانیایی تبار، که یکی از روسای مراسم شب‌نشینی ام سال بود، در این مراسم با لباس مجلسی سفید و مشکی کشمیر مارک شنل، روی پله‌های فرش قرم ز «موزه هنر متروپولیتین» آمد.

به گزارش گروه ترجمه پی ام آپلود،انتخاب این لباس با لباس مراسم شب‌نشینی مد موزه متروپولیتن 2023، «به احترام کارل»، مطابقت داشت و طرح همان لباسی بود که «کلودیا شیفر» در مجموعه مد پاییز 1992 پوشید.

گردنبند الماس100قیراطی خانم خواننده!

اما این انتخاب زیورآلات او بود که بسیار نوجه رسانه ها را به خود جلب کرد

«دوآ لیپا» این لباس را با گردنبند الماس صد قیراطی تزیین کرد.

گردنبند الماس100قیراطی خانم خواننده!

سنگ موردبحث،«الماس لجندری» جدید این نشان تجاری است. به گزارش هنگام طراحی یکی از این سنگ‌های جدید، آن چنین نیست و ادعا می‌شود که آن الماس زرد ۱۲۸. جنوبی یافت شده، از «معروف‌ترین قطعات» تیفانی است.

در حالی‌ که ظاهر دوآ لیپا روی فرش قرمز را استوده‌اند، برخی دیگر به شوخ ی گفته‌اند که این جواهر شبیه گردن الماس «هشت یار اوشن» است که داستان آن نق شه یک گردن از گردن انداخته است از گردن «دافنه کلوگر» با بازی « آن هاتاوی » در جریان مراسم شبنشینی مد موزه متروپولیتن بود.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا