اخبار چهره های برتر

کلیپی از رقص جنجالی دمت اوزدمیر و تمامی فیلم های لورفته از عروسی او

عروسی دمت اوزدمیر و اوزهان کوچ در تابستان برگزار شد. تصاویر میهمانان عروسی و ویدیوی رقص دمت اوزدمیر و اوزهان کوچ را در این نوشتار مشاهده کنید.

جشنواره عضویت در والکس
فقط با عضویت و احراز هویت در والکس 70 هزار شیبا رایگان بگیرید با ارزش ٧٠ هزار تومان بصورت کاملا رایگان هدیه بگیرید تنها چند دقیقه وقت شما را خواهد گرفت!
ورود به والکس

بیشتر بخوانید:

ویدیوی رقص دمت اوزدمیر

ویدیوی رقص دمت اوزدمیر را ببینید:

زوج دمت اوزدمیر و اوغوزهان کوچ با برگزاری مراسم نامزدی در کنار خانواده اولین قدم برای ازدواج را برداشتند. بعد از نامزدی نیز در شهریور ماه 1401 مراسم پرهزینه عروسی خود را برگزار می کنند. Demet ozdemir زادۀ ۲۶ فوریه ۱۹۹۲ بازیگر و رقصنده و مدل کشور ترکیه می‌باشد. او در سال ۲۰۱۹ به عنوان بهترین مدل زن و بازیگر ترکیه انتخاب شد.

بیشتر بخوانید:

عکس های لو رفته از ماه عسل دمت اوزدمیر و اوزهان کوچ در آمستردام

سریال جدید دمت اوزدمیر در نقش یک زن ایرانی (Demet Özdemir)

عروسی دمت اوزدمیر و اوزهان کوچ

ویدیوی رقص دمت اوزدمیر

دمت اوزدمیر بازیگران محبوب و معروف ترکیه است که مانند: «خانه تولدت سرنوشت توست» و «پرنده سحرخیز» بازی کرده است. اعوزهان کوچ نیز خواننده و عضو هیئت ژوری برنامه اوس ترکیه است.

دمت اوزدمیر در روزهای مثل تولد و ولنتاین، در مصاحبه‌های خود اشاره کرده است که:

من زیاد آدم رمانتیکی نیستم و بلد نیستم چجوری عشقم رو درست کنم، اما عاشق اوزه ها ت.

لحظه بله گفتن دمت اوزدمیر در عروسی اش را تماشا کنید:

رقص دمت اوزدمیر با خواهرش دریا را تماشا کنید:

پاسخ دمت به انتقادات

پاسخ دمت به انتقادات
پاسخ دمت به انتقادات

دمت اوزدمیر انتشار تصاویری از عروسیاش به انتقاداتی از لباس عروس و کفش همسرش اوزهان کوچ شده بود پاسخ داد:

همه چیز مورد انتقاد قرار می‌گیرم، می‌پذیرم، درباره همه چیز بد می‌شود، اما لتعبدا لتفه! نه انتقادات و نه حرف‌های بد نمی‌تواند روی آن‌ها سایه بیاندازد! لحظه ها را جمع کنید لحظه را … خوب به عکس نگاه کنید! چقدر خاطره و چقدر عشق هست…!

اولین تصویر از عروسی دمت و اوزهان را ببینید:

اولین لباس عروس دمت اوزدمیر
اولین لباس عروس دمت اوزدمیر

نامزدی دمت اوزدمیر

یکی از مشهورترین و محبوب ترین بازیگران ترکیه، دیروز نامزد کرد. اگر از طرفداران سریال‌های ترکی باشید، حتما دمت اوزدمیر را می‌شناسید. این بازیگر ترک با سریال «پرنده سحرخیز سحرخیز سحرخیز سحرخیز سحرخیز سحرخیز سحرخیز سحرخیز سحرخیز سحرخیز سحرخیز سحرخیز سحرخیز سحرخیز سحرخیز سحرخیز سحرخیز سحرخیز سحرخیز سحرخیز

عکس‌، فیلم و اخبار جذاب و جدید از هانده ارچل و کرم بورسین

این زوج که قرار است سر سفره عقد در مراسمی باشد که بین خانواده تدارک دیده شده بود نامزد کردند. این زوج عاشقانه و شاد خود را طرفداران به اشتراک بگذارید که ویدئویی را می توانید در ادامه تماشا کنید.

نامزدی دمت اوزدمیر
زوج دمت اوزدمیر و اوغوزهان کوچ، دمت اوزدمیر نامزدی

در این ویدیو که شامل عکس های مراسم نامزدی دمت اوزدمیر با اوغوزهان کوچ می شود، بازیگر ترکیه ای پرحاشیه خبر ازدواج خود را رسمی کرد. بنا بر رسم ترک ها، اوغوزهان کوچ در مراسم نامزدی «قهوه شور» را سرکشید و به صورت رسمی با دمت اوزدمیر نامزد کرد.

فیلم مراسم نامزدی دمت اوزدمیر بازیگر زن سریال های ترکی

شایعه جدایی دمت و اوزهان

قبل از مراسم نامزدی، در دوران دوستی و اوزهان، این زوج از یکدیگر جدا شدند و از اینستاگرام را آنفالو کردند. مدتی بحث روز بودند و بعد از خبر آشتی و نامزدی آن‌ها به گوش رسید.

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا