اخبار روز سینما

نجم الدین شریعتی همه را شوکه کرد! / باورتان می‌شود این پسر جوان، فرزند نجم الدین شریعتی باشد؟! + عکس

نجم الدین شریعتی یکی از مجریان شبکه 3 سیماست که با برنامه سمت خدا شناخته می‌شود. انتشار تصویر جدیدی از پسر او حسابی سر و صدا کرده است و بینندگان باورشان نمی‌شود که او پسری به این بزرگی داشته باشد.

به تازگی عکسی از پسر نجم الدین شریعتی در شبکه های مجازی منتشر شده است که این پسر هم قد نجم الدین شریعتی است. برخی از بینندگان به شوخی به نجم الدین شریعتی گفتند که وقت عروس دار شدنت فرا رسیده است. نجم الدین شریعتی مجری برنامه های مذهبی است که اغلب در فضای مجازی حواشی ریزی دارد. نجم الدین شریعتی چهره ای جوان و سرزنده دارد که به سن و سال او نمی خورد. در ادامه عکس پسر او را مشاهده می‌کنید:

ازدواج نجم الدین شریعتی

او 23-24 سالگی قبل از فارغ التحصیلی ازدواج کرده است، می گوید یکی از موفقیت هایش ازدواجی است که در آن زمان انجام داد، ازدواج ما سنتی بود، به همسرم معرفی شدیم، صحبت کردیم و ازدواج کردیم. ادامه داد، ثمره این زندگی اکنون یک پسر است نام او محی الدین متولد سال 1389 است.

مخالفت پدر و مسافرکشی

پدرم در ابتدا مخالف ازدواجم بود، گفت دو، دوتا، چهارتا کن و از نظر مالی روی من حساب باز نکن. به توصیه یکی از دوستان با 4- 5 میلیون پراید خریدم و از کرج به تهران مسافرکشی می‌کردم.

اوقات فراغت

اگر وقت آزاد دارم سعی می کنم از آن لحظات مربوط به کار به نحوی استفاده کنم، دیدگاهم به زندگی هم جزئی از مطالعه است. وقتی خسته می شوم در دنیای شعر پرسه می زنم. گاهی رمان می خوانم و تلویزیون تماشا می کنم و مدتی را با خانواده ام می گذرانم.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا