اخبار روز

پیام رسمی: وام فوری 500 میلیونی با تسهیلات عالی برای همه در 11 شهریور

وام فوری مجموعه ای از وام ها و تسهیلات بانکی فریبنده است. کارآفرینان، زوج‌های جوان، کارآفرینان، جویندگان خانه و به طور خلاصه هر کسی که می‌خواهد از نظر حرفه‌ای، در زندگی و تحصیل تغییر کند. به عنوان کمک می تواند از وام فوری بانک بهره مند شود. وام فوری به کمک افرادی می آید که نیاز فوری به پول زیادی دارند. زیرا مردم همیشه کمبود نقدینگی دارند. بنابراین نیاز به پول نقد برای انجام یک پروژه، مردم را به استفاده از وام های فوری و تسهیلات ارائه شده توسط بانک ها ترغیب می کند. در ادامه به آخرین اخبار از اعتبار فوری ما پرداخت می کنیم

مشمولان واجد شرایط دریافت وام 500 میلیون تومانی، گروهی از مشتریان هستند که در یکی از شعب این مجموعه حساب کوتاه یا جاری دارند و میانگین حساب مربوطه را ایجاد کرده اند. سررسید سپرده اختصاصی این تسهیلات نباید کمتر از دو ماه و حداکثر شش ماه باشد. سود این تسهیلات بستگی به نوع، میانگین مبلغ حساب و قرارداد تسهیلات دارد و کمتر از 4 درصد و بیش از 23 درصد نیست. مدت بازپرداخت این تسهیلات نیز 24 ماهه است. متقاضیان این وام باید دارای ضامن رسمی و معتبر باشند. لازم به ذکر است وام گیرنده باید پروانه تجارت خود را به شعبه ارائه نماید.

با احتساب سقف اعتبار، مدت بازپرداخت و نرخ سود 26 میلیون و 186 هزار و 653 تومان می باشد. سود کل تسهیلات 128 میلیون و 479 هزار و 672 تومان و مبلغ وام و سود آن 628 میلیون و 539 هزار و 672 تومان خواهد بود.

کمی با کارکردها و شروع بانک اقتصاد نوین آشنا شوید

بانک اقتصاد نوین یکی از بانک های انحصاری و پیشرو در کشور در زمینه ارائه انواع خدمات شخصی و آنلاین است و فعالیت خود را در تاریخ 29 مرداد 1397 با سرمایه اولیه 25 میلیارد تومان آغاز کرد. در حال حاضر این گروه برای رفع مشکلات مالی و کمبود نقدینگی مشتریان خود طرح های تسهیلاتی مختلفی را تهیه و ارائه کرده است.

اعتبار بانکی فوری مهر ایران

در طرح تسهیلات ترجیحی مهر در ایران می توانید با ایجاد حساب متوسط ​​با سررسید 3 تا 12 ماهه تا سقف 200 میلیون تومان با کارمزد 4 درصد و بازپرداخت حداکثر 5 سال وام دریافت کنید.

وام اکسپرس بانک رسالت از آنجایی که بانک رسالت تمامی خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می کند و نیازی به مراجعه حضوری به بانک نیست، هیچ اتلاف وقت و صف های طولانی در بانک وجود ندارد. بنابراین افراد زیادی به دنبال دریافت وام فوری از بانک رسالت هستند. در حالی که گرفتن وام از بانک رسالت آسان است، اما حداقل چند روز طول می کشد تا وام در حساب شما ظاهر شود.

اگر علاقه مند به اخذ وام از این بانک هستید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا شرایط وام بانک رسالت را بررسی کنیم.

شرایط وام از بانک رسالت چگونه است؟

برای دریافت وام فوری از بانک رسالت در سال 1402 دو راه دارید:

شما در بانک رسالت سپرده دارید. در این صورت، می توانید پس از ارزیابی تجهیزات و اعتبارسنجی (هر دو به صورت آفلاین در برنامه iCup) برای اعتبار خود اقدام کنید.

هیچ سپرده ای نزد بانک رسالت ندارید. در این صورت می توانید از خدماتی به نام «کارگزاری وام» استفاده کنید و وام بگیرید.

شرایط اعتبار بانک رسالت 1402

جزئیات شرایط

حداکثر مبلغ وام 200 میلیون تومان می باشد

کارمزد 2 درصد

به ضامن نیاز دارم، بله برای رتبه بندی اعتباری مربوطه

حداقل و حداکثر دوره بازپرداخت به ترتیب 12 و 60 ماه است

در جدول شرایط وام بانک رسالت فوق، جزئیات این تسهیلات برای اعطای افراد حقیقی را به تفصیل بیان کرده ایم. در بخش زیر این شرایط را با جزئیات بیشتری بررسی کرده ایم:

وام گیرنده باید در بانک قرض الحسنه رسالت حساب بانکی فعال داشته باشد.

ثبت درخواست وام با مراجعه به اپلیکیشن آی کپ (جهت برآورد تسهیلات، تایید اعتبار و اخذ سفته الکترونیکی) و سپس اینترنتی بانک رسالت (ثبت درخواست نهایی) به صورت آنلاین انجام می شود.

متقاضی برای اخذ وام از الحسنه رسالت ابتدا باید اعتبار سنجی عملکرد را تکمیل کند.

در صورت دریافت امتیاز اعتباری حق بیمه، ارائه ضامن و تشکیل سفته الکترونیکی الزامی نیست. اگر رتبه اعتباری کاملاً کافی دارید، فقط باید یک سفته الکترونیکی ارسال کنید. حتی اگر رتبه اعتباری مناسبی به شما داده شود، باید خودتان سفته الکترونیکی بگیرید و ضامن واجد شرایطی را برای ضمانت نشان دهید.

کارمزد وام رسالت 2 درصد بوده و در اولین ماه پس از اعطای آن از حساب متقاضی برداشت می شود. (اقساط وام در ماه های باقیمانده برداشت می شود.)

وام گیرنده نباید سابقه چک های نقدی داشته باشد.

در صورت عدم پرداخت اقساط وام توسط متقاضی، جریمه خواهد شد.

سپرده شما با درخواست و دریافت وام قرض الحسنه رسالت مسدود نمی شود.

سایر شرایط وام 70 میلیونی طروات

افرادی که این فرصت را دارند می توانند به مدت 30 روز از آن استفاده کنند. یک ماه پس از اتمام مهلت خرید 30 روزه، اولین قسط این وام را دریافت خواهید کرد.

با احتساب مبلغ وام، نرخ سود و مدت بازپرداخت، مبلغ هر قسط 2 میلیون و 530 هزار و 668 تومان است. کل سود وام 21 میلیون و 104 هزار و 37 تومان و کل مبلغ تسهیلات و سود 91 میلیون و 162 هزار و 37 تومان است.

قانون بودجه 1401 شش بانک فعال در حوزه مسکن، تجارت، صادرات، کشاورزی، توسعه تعاون و بانکداری پستی را موظف می کند تا فرصت های ویژه مسکن را برای برخی از خانواده های واجد شرایط فراهم کنند.

بر اساس بخشنامه بانک مرکزی در خصوص تسهیلات اعتباری «پیش پرداخت یا خرید یا ساخت مسکن»، خانواده‌های بی سرپرست دارای فرزند سوم و بیشتر از ابتدای سال ۹۸ ۲۰۰ میلیون تومان وام دریافت می‌کنند.

با افتتاح یک سپرده 10 میلیونی، 500 میلیون وام فوری دریافت کنید

مشتریان بانک ملت که دارای سپرده های کوتاه مدت عادی در یکی از شعب این مجموعه هستند و دارای حساب متوسط ​​با سررسید یک تا دوازده ماهه هستند، امکان دریافت وام 500 میلیون تومانی در طرح شایان را دارند.

بر اساس طبقه بندی، مشتریان بانک ملت که مشمول دریافت وام 500 میلیون تومانی از این مجموعه هستند باید حداقل 10 میلیون تومان در سپرده کوتاه مدت خود نگه دارند. تضمین اولیه کسب این فرصت، اعتبار نیروی کار است. البته متقاضیان باید ضامن رسمی داشته باشند. مدت بازپرداخت تسهیلات بین 12 تا 60 ماه است. نرخ سود این وام نیز بسته به ضریب برابری و مدت زمان تسهیلات متفاوت است، اما سقف آن 18 درصد است.

مبلغ هر قسط بسته به مبلغ وام، حداکثر نرخ سود و مدت بازپرداخت اقساط 12696714 تومان می باشد. سود کل تسهیلات 261 میلیون و 802 هزار و 823 تومان و کل مبلغ وام و سود 763 میلیون و 532 هزار و 823 تومان خواهد بود.

Recent search terms:

  • https://baztabonline com/blog/پیام-رسمی-وام-فوری-500-میلیونی-با-تسهیلات/

نگین یوسف پور

نگین یوسف پوریان هستم از شهر سمنان و بعنوان سردبیر این رسانه جدیدترین اخبار روز رو برای شما قرار میدم

مقالات جذاب با ارزش مطالعه بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا