اخبار روز

پیام رسمی: وام فوری 10 میلیونی بانک رسالت با پرداخت آسان و نرخ بهره پایین برای وام گیرندگان

وام فوری مجموعه ای از وام ها و تسهیلات بانکی فریبنده است. کارآفرینان، زوج‌های جوان، کارآفرینان، جویندگان خانه و به طور خلاصه هر کسی که می‌خواهد از نظر حرفه‌ای، در زندگی و تحصیل تغییر کند. به عنوان کمک می تواند از وام فوری بانک بهره مند شود. وام فوری به کمک افرادی می آید که نیاز فوری به پول زیادی دارند. زیرا مردم همیشه کمبود نقدینگی دارند. بنابراین نیاز به پول نقد برای انجام یک پروژه، مردم را به استفاده از وام های فوری و تسهیلات ارائه شده توسط بانک ها ترغیب می کند. در ادامه به آخرین اخبار از اعتبار فوری ما پرداخت می کنیم

حداکثر مبلغ وام 200 میلیون تومان می باشد

به ضامن نیاز دارم، بله برای رتبه بندی اعتباری مربوطه

حداقل و حداکثر دوره بازپرداخت به ترتیب 12 و 60 ماه است

در جدول شرایط وام بانک رسالت فوق، جزئیات این تسهیلات برای اعطای افراد حقیقی را به تفصیل بیان کرده ایم. در بخش زیر این شرایط را با جزئیات بیشتری بررسی کرده ایم:

وام گیرنده باید در بانک قرض الحسنه رسالت حساب بانکی فعال داشته باشد.

ثبت درخواست وام با مراجعه به اپلیکیشن آی کپ (جهت برآورد تسهیلات، تایید اعتبار و اخذ سفته الکترونیکی) و سپس اینترنتی بانک رسالت (ثبت درخواست نهایی) به صورت آنلاین انجام می شود.

متقاضی برای اخذ وام از الحسنه رسالت ابتدا باید اعتبار سنجی عملکرد را تکمیل کند.

در صورت دریافت امتیاز اعتباری حق بیمه، ارائه ضامن و تشکیل سفته الکترونیکی الزامی نیست. اگر رتبه اعتباری کاملاً کافی دارید، فقط باید یک سفته الکترونیکی ارسال کنید. حتی اگر رتبه اعتباری مناسبی به شما داده شود، باید خودتان سفته الکترونیکی بگیرید و ضامن واجد شرایطی را برای ضمانت نشان دهید.

کارمزد وام رسالت 2 درصد بوده و در اولین ماه پس از اعطای آن از حساب متقاضی برداشت می شود. (اقساط وام در ماه های باقیمانده برداشت می شود.)

وام گیرنده نباید سابقه چک های نقدی داشته باشد.

در صورت عدم پرداخت اقساط وام توسط متقاضی، جریمه خواهد شد.

سپرده شما با درخواست و دریافت وام قرض الحسنه رسالت مسدود نمی شود.

سایر شرایط وام 70 میلیونی طروات

افرادی که این فرصت را دارند می توانند به مدت 30 روز از آن استفاده کنند. یک ماه پس از اتمام مهلت خرید 30 روزه، اولین قسط این وام را دریافت خواهید کرد.

با احتساب مبلغ وام، نرخ سود و مدت بازپرداخت، مبلغ هر قسط 2 میلیون و 530 هزار و 668 تومان است. کل سود وام 21 میلیون و 104 هزار و 37 تومان و کل مبلغ تسهیلات و سود 91 میلیون و 162 هزار و 37 تومان است.

قانون بودجه 1401 شش بانک فعال در حوزه مسکن، تجارت، صادرات، کشاورزی، توسعه تعاون و بانکداری پستی را موظف می کند تا فرصت های ویژه مسکن را برای برخی از خانواده های واجد شرایط فراهم کنند.

بر اساس بخشنامه بانک مرکزی در خصوص تسهیلات اعتباری «پیش پرداخت یا خرید یا ساخت مسکن»، خانواده‌های بی سرپرست دارای فرزند سوم و بیشتر از ابتدای سال ۹۸ ۲۰۰ میلیون تومان وام دریافت می‌کنند.

وام فوری 200 میلیون تومانی بدون ضامن; یک برچسب دریافت کنید

در طرح تسهیلات ترجیحی مهر در ایران می توانید با ایجاد حساب متوسط ​​با سررسید 3 تا 12 ماهه تا سقف 200 میلیون تومان با کارمزد 4 درصد و بازپرداخت حداکثر 5 سال وام دریافت کنید.

افزایش سقف وام های فوری در بانک. وام های فوری در مواقع خاص به متقاضیان پرداخت می شود. وام های فوری در برخی از بانک ها پرداخت می شود. وام آنی با توجه به اعتبار بانک ها به متقاضیان پرداخت می شود. سود و اقساط وام فوری بسیار ارزان است.

مشتریانی که تمایل به خرید محصولات اسنووی دارند و پولی برای خرید محصولات این برند ندارند می توانند از وام طرح تسهیلات 100 میلیون تومانی بانک تجارت اسنوی استفاده کنند. این طرح به منظور افزایش قدرت خرید مشتریان برند مذکور بانک تجارت و تکمیل سبد محصولات و خدمات این بانک ارائه شده است.

مشتریان واقعی بانک تجارت برای بهره مندی از وام 100 میلیون تومانی طرح اسنووی این مجموعه، شخصاً به یکی از نمایندگان گروه انتخاب الکترونیک مراجعه و پس از انتخاب کالای مورد نظر، یکجا نسبت به دریافت تسهیلات مذکور اقدام کنند. از شعب بانک تجارت این فرصت در قالب قرارداد مرابحه به مشتریان واجد شرایط ارائه می شود. نرخ سود این وام 23 درصد و حداکثر مدت بازپرداخت 36 ماه است. میزان وثیقه مورد نیاز برای اخذ این تسهیلات به اعتبار مشتری بستگی دارد. متقاضیان دارای رتبه اعتباری A و B برای دریافت این وام فقط باید چک یا سفته ارائه کنند. اما افرادی با رتبه اعتباری سی دی و یا بدون اعتبار علاوه بر ارائه چک، ضامن معتبر نیز داشته باشند./کاماپرس

نگین یوسف پور

نگین یوسف پوریان هستم از شهر سمنان و بعنوان سردبیر این رسانه جدیدترین اخبار روز رو برای شما قرار میدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا