اخبار روز سینما

پایان یافتن شایعات جدایی یکتا ناصر و منوچهر هادی!/ این فیلم، گویایی همه چیز هست!

امروز ویدیویی از دوست یکتا ناصر و همسرش منوچهر هادی که به شایعات جدایی این دو زوج هنرمند ایرانی پایان داد، در رسانه‌های مجازی داخلی منتشر شد.

منوچهر هادی و همسرش یکتا ناصر، دو هنرمند فعال در صنعت سینما و تئاتر، با بوسه‌ای عاشقانه در جشن تولد منوچهر هادی، توجه رسانه‌ها را به خود جلب کردند و این حرکت برخی از شایعات را بسرعت رفع کرد.

روبوسی یکتا ناصر و همسرش منوچهر هادی

در چند روز اخیر، یک کلیپ از جشن تولد مشترک خواننده محبوب عبدالمالکی و منوچهر هادی در فضای مجازی منتشر شده است. این ویدیو، هواداران و دنبال‌کنندگان این هنرمندان را به واکنش تحریک کرده است، اما عدم حضور یکتا ناصر در جشن تولد و نیز اطلاع رسانی رسمی درباره وضعیت رابطه او با منوچهر هادی باعث شده است که مقصد این است که چرا او در این جشن تولد شرکت نکرده است، نامعلوم باشد.

این موضوع باعث تأمل و بروز سوالات زیادی درباره روابط شخصی و حریم خصوصی هنرمندان شده است. امروز، یک ویدیو در رسانه‌ها منتشر شده که حاکی از بوسه منوچهر هادی و یکتا ناصر است. با این حال، باید توجه داشت که این شایعه بوده و هنوز تأییدیه رسمی درباره جدایی این دو زوج هنرمند وجود ندارد.

منوچهر هادی در حال بوسیدن یکتا ناصر

در زیر فیلم بوسیدن منوچهر هادی همسرش یکتا ناصر را مشاهده می کنید:

بوسه منوچهر هادی و یکتا ناصر

منوچهر هادی، یک کارگردان و فیلمنامه‌نویس ایرانی، در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۵۱ در تهران متولد شد. در ابتدا، او در رشتهٔ الکترونیک تحصیل کرد، اما بعداً به صنعت هنر مشغول شد. منوچهر هادی از خانوادهٔ شهیدی به خصوصی آمده است، زیرا پدرش در سال ۱۳۶۳ در جریان جنگ تحمیلی بین ایران و عراق به شهادت رسید. در تاریخ ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۴، منوچهر هادی با یکتا ناصر ازدواج کرد و در آذر ماه ۱۳۹۵ فرزندی به نام سوفیا به دنیا آورد.

یکتا ناصر در تاریخ ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در تهران متولد شد. پدر او یک افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادرش خانه‌دار است. او دومین فرزند خانواده است و یک خواهر بزرگتر به نام نیکتا و یک برادر کوچکتر نیز دارد. یکتا به دلیل علاقه‌مندی به بازیگری به چند دفتر سینمایی مراجعه کرد و در آزمون انتخاب بازیگر شرکت کرد. در نهایت، در سال ۱۳۷۶ برای بازی در مجموعه تلویزیونی “گلهای کاغذی” انتخاب شد

آوین احمدی

آوین هستم سردبیر رسانه پی ام آپ که از جدیدترین ترند های روز برای شما خبر قرار میدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا