اخبار روز سینما

وضعیت سلامتی سلین دیون خواننده مشهور زن بدتر شد


وضعیت جسمانی و سلامت سلین دیون وخیم اعلام شده است. سلین دیون خواننده مشهور کانادایی است. به گفته خواهرش، بیماری سلین دیون بدتر شده است. سلین دیون با خواندن تیتراژ فیلم تایتانیک به شهرت رسید. جزئیات بیشتر در مورد وضعیت سلین دیون به خواندن ادامه دهید.

خواهر سلین دیون ستاره کانادایی دنیای موسیقی از بهبود وضعیت سلامتی سلین در روز گذشته صحبت کرد که باعث نگرانی هواداران خواننده مشهور شد. خواهر سلین، کلودت دیون، با اشاره به بیماری لاعلاج خواهرش که طرفدارانش را شوکه کرد، گفت که پزشکان هنوز در تلاش برای یافتن درمان مناسب برای بیماری او، سندروم فرد سخت، هستند.

کلودت دیون توضیح داد که اگرچه وضعیت سلامتی دیون را با کارشناسان ارشد این حوزه پیگیری کرده است، اما پیشرفتی نداشته و هنوز به مرحله بهبودی نرسیده است، ما برای بیماری او درمانی پیدا نکرده‌ایم و فعلا تنها راه است. درمان آن است. امید. کلودت تأیید کرد که لغو تور کنسرت جهانی سلین دیون پس از تشخیص بیماری عجیب او یک اقدام ضروری برای تسریع بهبودی او بود: من فکر می کنم او نیاز به استراحت دارد، او همیشه سعی می کند بهترین باشد.

گاهی اوقات قلب و بدن شما سعی می کند چیزی به شما بگوید. مهم است که به آنها گوش دهید. اما سلین اکنون به سختی می تواند بدن خود را حرکت دهد. سندرم فرد سفت یک اختلال عصبی پیشرونده نادر است که می تواند باعث سفتی در عضلات بدن، بازوها و پاها شود و از هر 1 میلیون نفر 1 نفر را مبتلا می کند. افراد مبتلا به سندرم فرد سفت ممکن است نتوانند راه بروند یا حرکت کنند، یا ممکن است از ترک خانه بترسند زیرا سر و صدای خیابان می تواند باعث تشنج شود.


آوین احمدی

آوین هستم سردبیر رسانه پی ام آپ که از جدیدترین ترند های روز برای شما خبر قرار میدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا