اخبار روز

وزارت رفاه پرداخت کمک‌ هزینه بلاعوض به کارکنان برای حضور در راهپیمایی اربعین را تکذیب کرد!/جزئیات

مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه در اطلاعیه ای پرداخت حمایت رایگان از شرکت کارکنان این وزارتخانه در پیاده روی اربعین را اشتباه و بی اساس خواند.

به گزارش ایسنا، به نقل از پی ام آپ، در این اطلاعیه آمده است: راهپیمایی اربعین نماد ماندگاری عاشورا و یکی از مظاهر جبهه مقاومت بین المللی مردمی و خودجوش است.

انتشار اخبار کذب علیه وزارت تعاون، کار و رفاه مبنی بر پرداخت «رایگان» کمک هزینه سفر به عراق در ایام اربعین حسینی، تلاشی نافرجام برای تسخیر موج عظیم محبت اهل بیت (علیهم السلام) است.

این اطلاعیه می افزاید: با راه اندازی ستاد اربعین حسینی در وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی، تقسیم کار برای تمامی ظرفیت های موجود اعم از ستادی، استانی و سازمان های تابعه برای ارائه خدمات جامع انجام شده است.

با توجه به درخواست های متعدد کارکنان این وزارتخانه برای شرکت در این راهپیمایی بزرگ و جهانی، مقرر شد کمک هزینه سفر مانند سایر موسسات سفرهای زیارتی و سیاحتی به هر یک از کارکنان معاونت اجتماعی پرداخت و ماهانه از وی کسر شود.

این رویه و پرداخت هزینه ایاب و ذهاب از بدیهیات نظام اداری است و این موج کاذب جای سوال دارد. همچنین اشاره به ارقام عجیب و غریب در خصوص تعداد کارکنان این وزارتخانه و ایجاد مسکن و اشتغال در محل این مرکز برای هر مخاطبی دور از واقعیت و صرفا تلاشی برای به حاشیه راندن اصل سیاست اجتماعی از واقعیت به نظر می رسد.

در ادامه این اطلاعیه همچنین آمده است: امام حسین (علیه السلام) کشتی نجات همگان است و تعالیم حسینی افراد مختلف را فارغ از رنگ، نژاد، مذهب و ملیت به سوی خود جذب می کند و در این میان نقش حکومت یک نقش دارد. سكو و تسهيل حضور عاشقان حسين (ع) در اين راهپيمايي حائز اهميت است و همه اركان سيزدهم دولت مردمي در اين راستا تلاش مي كنند.

با توجه به درخواست شرکای اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای کمک به راه اندازی موکب ها و ایفای نقش در این رویداد بزرگ بین المللی اعم از تشکل های کارگری، کارفرمایی و مستمری بگیران، نحوه خدمت رسانی و نمایش آنها حمایت فداکاری، به ویژه از سوی کارفرمایان و فعالان تجاری، نیز مورد توجه قرار گرفت. .

در پایان این اطلاعیه می افزاید: کینه و کینه توزی دشمنان اسلام در طول تاریخ نسبت به محبت اهل بیت پیامبر گرامی اسلام آشکار و بدون کتمان است که در اعصار مختلف و به اشکال مختلف تجلی می یابد، اما در این میان حضرت عالی هستند. بیانات حکیمانه رهبری نور ملت ایران و ملت امام حسین (ع) است.

وی با اشاره به وسعت راهپیمایی میلیونی اربعین گفت: کارهای بزرگی انجام شده است. روز به روز بهتر، قوی تر، بالغ تر و پایدارتر می شود، هر سال بهتر از سال گذشته است. انشاءالله بعد از آن هم ادامه خواهد داشت. غربی ها هم مجبور به تماشا هستند و نمی توانند تحلیل کنند، نمی توانند بفهمند و آنها نیز تحت تأثیر این حرکت قرار می گیرند.

نگین یوسف پور

نگین یوسف پوریان هستم از شهر سمنان و بعنوان سردبیر این رسانه جدیدترین اخبار روز رو برای شما قرار میدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا