اخبار روز سینما

واکنش وزارت ارشاد به خبر حضور نازنین بیاتی در مشهد: صحت ندارد/ آیا کسی می تواند بگوید شهروند جمهوری اسلامی نباید به مشهد سفر کند؟

پایگاه تحلیلی خبری پی ام آپ (pmup.ir):

به گزارش روابط عمومی برنامه، مهدی سمویی در پاسخ به سوالی درباره نازنین بیاتی و ممنوعیت ورود او به مراسم افتتاحیه در مشهد، گفت: آیا کسی می تواند بگوید یک شهروند جمهوری اسلامی نباید به مشهد سفر کند؟

سمویی افزود: تهیه کنندگان و کارگردانان با وجود اینکه همه مورد احترام من و وزارتخانه هستند اما برخی از آنها را پای شیطنت هایی بگذاریم که به دیده شدن برخی از این فیلم ها کمک می کند.

آیا او به مجری پاسخ داد که این خبر جزو کمپین رسانه ای فیلم است؟ وی توضیح داد: آنچه گفته می شود و در رسانه ها می آید صحت ندارد.

سمویی در پاسخ به مجری برنامه با بیان اینکه حتی اگر نازنین بیاتی در موضوعی قانون را رعایت نکرد باید از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اعلام شود، گفت: اگر همه به قانون پایبند باشند، مردم از هر قشری این کار را انجام می دهند. در مورد آن کلاس تصمیم بگیرید

وی در پایان گفت: وزارت ارشاد چه در مشهد و چه در هر جای دیگر حتما این موضوع را پیگیری خواهد کرد. امیدواریم حوصله و حمایت جامعه هنری وجود داشته باشد، وزارت فرهنگ و ارشاد به وظایف ذاتی خود عمل کند، مطمئن باشید سایر نهادها نیز از کانال اصلی خود به راحتی مسائل را پیگیری خواهند کرد.

آوین احمدی

آوین هستم سردبیر رسانه پی ام آپ که از جدیدترین ترند های روز برای شما خبر قرار میدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا