اخبار روز

وام فوری 50 تا 200 میلیونی رئیسی برای افراد تحت حمایت

وام فوری مجموعه ای از وام ها و تسهیلات وسوسه انگیز بانکی است. کارآفرینان، زوج‌های جوان، کارآفرینان، افرادی که به دنبال مسکن هستند و به طور خلاصه، هر کسی که می‌خواهد تغییری در حرفه، زندگی و تحصیلات خود ایجاد کند. برای کمک می تواند از وام فوری بانک بهره مند شود. وام فوری به کمک افرادی می آید که نیاز فوری به پول زیادی دارند. زیرا مردم همیشه کمبود نقدینگی دارند. بنابراین نیاز به پول نقد برای انجام یک پروژه، مردم را به استفاده از وام های فوری و تسهیلات ارائه شده توسط بانک ها ترغیب می کند. در ادامه به آخرین اخبار از وام فوری ما پرداخت می کنیم

با افتتاح حساب وام آنی یک ساعته در حساب وام گیرنده

بیمه اجتماعی یک سیستم تامین اجتماعی است که در قالب تامین مالی از حقوق اجتماعی و اقتصادی مردم در برابر خطرات مختلف محافظت و تامین می کند.

شرکت ها و سازمان های مشتری بانک گردشگری می توانند از برنامه Z Card در این مجموعه برای ارائه مزایای کارکنان خود استفاده کنند. اعتبارات این طرح در سقف 10، 20، 30، 40 و 50 میلیون تومان پیش بینی شده است.

به گزارش کماپرس به نقل از رده بندی، شرکت ها و سازمان هایی که می خواهند از وام زد کارت استفاده کنند باید در یکی از شعب بانک گردشگری سپرده قرض الحسنه داشته باشند. کارکنان شرکت ها و سازمان های صاحب حساب بانک گردشگری برای استفاده از این فرصت باید فیش حقوقی خود را ارسال کنند. برای دریافت این وام کارکنان باید ضامن داشته باشند و می توانند همکاران خود را به عنوان ضامن تسهیلات معرفی کنند. حداکثر مدت بازپرداخت این تسهیلات 12 ماه است. لازم به ذکر است که کارت Z به صورت کارت ممنوعیت ارائه شده و تنها متقاضیان می توانند از آن استفاده کنند. ضمناً افرادی این کمک هزینه را دریافت می کنند که 40 درصد حقوق آنها کفاف اقساط کمک هزینه را بدهد.

مبلغ هر قسط بسته به حداکثر مبلغ وام و مدت بازپرداخت 4 میلیون و 166 هزار و 667 تومان است. مجموع سرمایه گذاری و سود آن 50 میلیون و 100 هزار تومان خواهد بود.

وام فوری بالای 300 میلیون تومان با شرایط مساعد

گروهی از مشتریان بانک کشاورزی که مایل به دریافت وام از این گروه با راه اندازی یک حساب میانگین مناسب هستند، می توانند از «مهر “دائمی” این مجموعه را خواهد داشت.

به گزارش راه، مشتریان بانک کشاورزی که خواهان دریافت وام 300 میلیون تومانی هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند و حساب میانگین با سررسید سه تا هشت ماهه ایجاد کنند. لازم به ذکر است مشتریان باید مبلغ 100000 تومان در سپرده خود نگه دارند. ضمانت اصلی اخذ این تسهیلات، ارائه ضامن رسمی است. سود حاصل از این سیستم به ضریب برابری سیستم بستگی دارد و 10، 12 یا 14 درصد است. حداکثر مدت بازپرداخت این تسهیلات 12 ماه است.

با توجه به مبلغ وام، حداکثر نرخ سود و مدت بازپرداخت، مبلغ هر قسط 26 میلیون و 936 هزار و 135 تومان است. سود کل تسهیلات 23 میلیون و 333 هزار و 623 تومان و کل مبلغ وام و سود آن 323 میلیون و 308 هزار و 624 تومان خواهد بود.

وام فوری/برخی از اهداف بانک کشاورزی

بانک کشاورزی یکی از بانک های تخصصی کشور است که در سال 1312 برای حمایت از بخش کشاورزی و زیرمجموعه های مربوطه شروع به فعالیت کرد. در حال حاضر این مجموعه با 1817 شعبه و 50 شعبه ارزی انواع خدمات مجاز بانکی و پولی را به مشتریان واجد شرایط ارائه می کند.

بانک کشاورزی اخیرا نودمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفت و همچنان به کار خود برای تقویت پایه بازار محصولات کشاورزی و بهبود زنجیره ارزش محصولات غذایی ادامه می دهد. به گفته نمایندگان این بانک، انگیزه اصلی سیاستگذاران، مدیران و کارکنان این بانک تقویت قدرت حمایتی بانک از طریق توسعه، نوآوری، بهبود و تکمیل سبد خدمات بانکی بوده است.

وام فوری ارزان بالای 150 میلیون برای این افراد

مسئول توسعه اشتغال وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی گفت: با مصوبه بانک مرکزی، تسهیلات اعتباری شرکت های خصوصی در سال جاری با افزایش 33 درصدی به 4 میلیارد تومان می رسد.

محمود کریمی بیرانوند در ارتباط زنده با شبکه خبری سیما گفت: وام تسهیلات مشاغل خانگی که سال گذشته بالغ بر سه میلیارد تومان بود، با رایزنی وزارت تعاون، کار و اجتماعی در سال جاری تمدید می شود. بهزیستی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با تایید بانک مرکزی این وام ها 33 درصد افزایش یافته و هم اکنون به 4 میلیارد تومان رسیده است.

وی افزود: مشاغل خانگی اجباری بوده و با نرخ 4 درصد به متقاضیان پرداخت می شود.

به گفته کمیسر توسعه اشتغال وزارت کار، تعاون و امور اجتماعی، سقف موسسات انفرادی برای مشاغل خانگی 150 میلیون تومان و برای مشاغل حمایتی تا 1.5 میلیارد تومان است.

تسهیلات تخصیص مشاغل خانگی در مناطق کمتر توسعه یافته و مرزی و عمدتاً روستایی با نرخ های 4، 6 و 10 درصد و تا سقف 150 میلیون تومان پرداخت می شود.

صندوق های پیشرفت و عدالت نیز امسال با حداقل یک میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت های استان در استان ها ایجاد می شود./فارس

وام فوری رئیسی با سقف 200 میلیون تومان

به گزارش اقتصاد 100، این طرح فقط برای افراد در نظر گرفته شده است و پرسنل شرکت ها و سازمان های طرف قرارداد بانک کارآفرین نیز می توانند از این طرح اعتباری در قالب شرایط ویژه استفاده کنند. به متقاضیان فرصت خرید کالا به مبلغ 30، 70، 100 و 200 میلیون تومان ارائه می شود. مدت بازپرداخت وام های بالای 30 میلیون تومان 36 ماه و تسهیلات بالای 70 میلیون تومان 48 ماه است. برای وام های 100 و 200 میلیون تومانی این مدت 60 ماه تعیین شده است.

تسهیلات طرح مذکور در قالب قرارداد مرابحه در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. برای اعطای این وام، حساب افراد اعتبارسنجی شده و سابقه مالی وی تایید می شود. برای واجد شرایط بودن برای دریافت وام، متقاضی باید مدارک و ضمانت های مورد قبول بانک را ارائه دهد.

وزارت آموزش و پرورش زمان واریز وام فرهنگیان و شرایط دریافت وام فرهنگیان و معلمان در قالب تسهیلات مرابحه را اعلام کرد. جزئیات اخذ وام 50 میلیونی طلاب و اخذ کارت اعتباری ویژه طلاب اعلام شد. تاریخ واریز وام معلمان و سایر موسسات از سال 1401 معلمان اعلام شد. نرخ سود وام فرهنگیان و معلمان در قالب تسهیلات مرابحه 12 درصد است.

کلیه فرهنگیان کشور اعم از کارکنان اداری، معلمان، کارکنان خدمات مدارس و همچنین کارکنان وزارت و ادارات آموزش و پرورش تابعه در سراسر کشور می توانند از تخفیف ویژه فرهنگیان مانند وام معلمان تا سقف 50 میلیون یورو بهره مند شوند. تومان.

کشاورزان می توانند وام 50 میلیونی با سود 18 درصد دریافت کنند. این مشتریان بانک دی فعالان در سامانه وزارت آموزش و پرورش برای دریافت وام 50 میلیون تومانی سامانه کارت اعتباری ویژه فرهنگیان این مجموعه باید در یکی از شعب آن سپرده قرض الحسنه داشته باشند.

افراد واجد شرایط باید حامی رسمی داشته باشند. برای هر مبلغ وام 25 میلیون تومانی نیاز به ضامن رسمی است. نرخ سود این تسهیلات 23 درصد و حداکثر مدت بازپرداخت آن 36 ماه است. لازم به ذکر است 5 درصد از کل مبلغ وام نزد بانک باقی مانده و مابقی به حساب متقاضی واریز می شود. مبلغ هر قسط بسته به مبلغ وام، نرخ سود و مدت بازپرداخت مبلغ یک میلیون و 935 هزار و 486 تومان است. سود کل تسهیلات 19 میلیون و 677 هزار و 499 تومان و کل مبلغ وام و سود آن 70 میلیون و 237 هزار و 499 تومان خواهد بود.

در این طرح برای فرهنگیان به ازای هر 25 میلیون تومان وام ضامن نیاز است که برای اخذ آن دو شرط «عضو وام گیرنده جزو بروشور جامعه فرهنگیان» و «به استثنای چک های نقدی و بدهی معوقه» اعلام شد. “.

وام های فرهنگیان و مابقی تسهیلات مرابحه از سال 1401 فرهنگیان به زودی بازپرداخت می شود.

رضا عزتی مدیرکل آموزش و پرورش لرستان در جلسه پیگیری تسهیلات ابلاغی به فرهنگیان، ضمن قدردانی از تلاش و پیگیری مسئولان بانک ملی استان در پرداخت تسهیلات به فرهنگیان، بیان کرد: در برخی بخش‌ها مانند دورود روند پرداخت تسهیلات به فرهنگیان به کندی پیش می‌رود که بازپرداخت این وام را تسریع می‌کند.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان با بیان اینکه برای فاز دوم تسهیلات مرابحه 140 میلیارد اعلام شده و به زودی پرداخت آن آغاز می شود، افزود: لازم است باجه های ویژه فرهنگیان در برخی شعب راه اندازی شود تا روند رسیدگی تسریع شود. خلع ید پرونده و روند پرداخت تسهیلات. .

غلامحسن کریمی، رئیس اداره امور شعب بانک ملی لرستان نیز با بیان اینکه سرمایه گذاری در آموزش و پرورش موجب پیشرفت کشور می شود، افزود: دغدغه ما خدمت به فرهنگیان است و کل بانک مجموعه ملی در تلاش است تا مربیان را راضی کند.»

وام فوری

در این جلسه مقرر شد تمامی تسهیلات 1401 مرابحه باقی مانده در کمتر از 15 روز پرداخت شود. لذا لازم است فرهنگیان جهت تکمیل مطالب خود به شعب معرفی شده مراجعه نمایند.

مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از اعطای وام مرابحه فرهنگیان خبر داد.

سعید مقدم زاده مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در خصوص برنامه ها و خدمات اصلی دولت مردمی قابل ارائه به جامعه بزرگ فرهنگیان با محوریت معیشتی و رفاهی اظهار داشت: همزمان با شروع کار آموزش حضوری و بازگشایی مدارس در راستای برنامه های رفاهی و معیشتی وزارت آموزش و پرورش. قرارداد اعطای تسهیلات قرض الحسنه کم بهره به فرهنگیان مرابحه با بانک ملی ایران با عنوان «وام مراببه» منعقد شد.

نگین یوسف پور

نگین یوسف پوریان هستم از شهر سمنان و بعنوان سردبیر این رسانه جدیدترین اخبار روز رو برای شما قرار میدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا