اخبار روز سینما

همسر جنیفر لوپز به او خیانت کرد!!

خبراملت: در دنیای هنر افراد کمی هستند که همزمان خوانندگی، بازیگری و مدلینگ داشته باشند و جنیفر لوپز یکی از آنهاست. جنیفر لوپز یکی از مشهورترین سلبریتی های قرن بیست و یکم است. جنیفر لوپز در سال های اخیر حضور پررنگ تری در سینما داشته است. جنیفر لوپز همسر بن افلک بازیگر مشهور سینما است.

تصاویر جنجالی بن افلک به همراه همسر سابقش جنیفر گارنر در لس آنجلس در داخل خودروی بن افلک خبرساز شده است.

تصاویر نشان می دهد که بن افلک و جنیفر گارنر بسیار دوستانه و شاد به نظر می رسیدند!

بن افلک و جنیفر گارنر در سال 2005 ازدواج کردند و با وجود داشتن سه فرزند در سال 2018 از هم جدا شدند و بن افلک سال گذشته با جنیفر لوپز بازیگر و خواننده 54 ساله ازدواج کرد.

تصاویر ثبت شده از خیانت بن افلک به جنیفر لوپز!

جنیفر لوپز هنوز به این موضوع واکنشی نشان نداده است. این در حالی است که کاربران شبکه های اجتماعی از خیانت بن افلک به جنیفر لوپز صحبت می کنند.

تصاویر ثبت شده از خیانت بن افلک به جنیفر لوپز!

جنیفر لوپز: من احساس گناه می کنم

جنیفر لوپز خواننده معروف در سال 2004 با همکار خود مارک آنتونی ازدواج کرد که این ازدواج ده سال بعد به پایان رسید. او در مورد فرزندان دوقلوی خود، امی و ماکسیمیلیان، که از این پیوند متولد شده بودند، اعترافات حاشیه ای داشت.

جنیفر لوپز اخیراً برای بازی در فیلم «مادر» که در آن نقش مادری را بازی می‌کند که تلاش می‌کند از جان پسرش محافظت کند، خبرساز شده است. او در مصاحبه ای با Audacy درباره مشکلات فرزندانش در دوران رشد صحبت کرد.

جنیفر لوپز از تاثیر والدین مشهور بر فرزندانش صحبت کرد و گفت: فرزند والدین مشهور بودن برای همه قابل درک نیست.

من این را درک می کنم زیرا آنها این زندگی را انتخاب نکرده اند. فرزندان من می دانند که وقتی وارد یک جلسه می شوند مردم در مورد آنها چه فکر می کنند. هیچکس آنها را آنطور که هستند نمی بیند، آنها را فرزندان ما می دانند. برای آنها بسیار سخت است و من سعی می کنم از آنها محافظت کنم.

قضاوت مداوم توسط افرادی که نمی‌شناسید، برایشان ضرر دارد. آنها می دانند که دوربین ها همیشه آنها را تماشا می کنند.

“همه تقصیر من است… به عنوان یک مادر، احساس گناه می کنم.”

جنیفر لوپز و فرزندانش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا