اخبار روز

هزینه 810 میلیاردی پرسپولیس در 2 سال گذشته/ سند


به گزارش پی ام آپ، حسین شهریاری رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس چندی پیش با حضور در یکی از برنامه های تلویزیونی درباره پرداخت بدهی های این باشگاه در یک سال گذشته گفت: این باشگاه در سال گذشته حدود 500 میلیارد است. تومان بدهی قبلی و 250 میلیارد تومان نیز بدهی ارزی خود را پرداخت کرده اند.

این صحبت ها باعث شد باشگاه پرسپولیس در هفتم. شهریور ماه در پاسخ به سازمان بورس باید درباره مصاحبه رئیس هیئت مدیره این باشگاه توضیح دهد و آمار دقیق دو سال اخیر را منتشر کند.

بر اساس اساسنامه باشگاه پرسپولیس، این باشگاه در دو سال مالی اخیر حدود 247 میلیارد تومان از محل درآمد عملیاتی، 350 میلیارد تومان افزایش سرمایه نقدی، 177 میلیارد تومان تسهیلات از بانک شهر و 34.2 میلیارد تومان کمک کرده است. سود سپرده های بانکی شما (در مجموع حدود 808 میلیارد و هفتصد میلیون تومان)

بر اساس همین سند، هزینه های پرسپولیس در دو سال اخیر 410 میلیارد تومان برای پرداخت قرارداد بازیکنان و کادر فنی، 49.5 میلیارد تومان برای پرداخت حقوق و هزینه های اداری و 250 میلیارد تومان برای سرمایه گذاری های کوتاه مدت بانکی بوده است. و 100 میلیارد تومان نیز پرداخت سالانه بدهی بوده است که در مجموع بالغ بر 810 میلیارد تومان می باشد.


آوین احمدی

آوین هستم سردبیر رسانه پی ام آپ که از جدیدترین ترند های روز برای شما خبر قرار میدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا