اخبار روز

معافیت این دسته مشمولان و مستخدمین خدمت سربازی/جزئیات

سردار تقی مهری رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی فراجا گفت: کلیه مشمولان دارای 4 فرزند به بالا بدون شرط سنی و سایر مشمولان دارای 3 فرزند به شرط داشتن حداقل 40 فرزند. سال ها. سن و در صورت تحصیل مقدماتی و تکمیلی بسیج در سپاه پاسداران برای رفع وقت نیاز خدمت سربازی معاف هستند

وی با اشاره به اینکه این ضوابط تا پایان سال 1404 اعتبار داشت و رسیدگی به درخواست ها از ابتدای خرداد آغاز شد، افزود: افرادی که از معافیت مذکور استفاده می کنند باید مدارک لازم را به همراه داشته باشند از جمله؛

1) اصل و تصویر صفحات شناسنامه و کارت ملی خود، همسر یا همسر و فرزندان.

2) آخرین مدرک تحصیلی یا گواهی استخدام برای مطالعه

به یکی از دفاتر خدمات الکترونیکی پلیس (پلیس +10) مراجعه و درخواست خود را ثبت کنید.

سردار مهری خاطرنشان کرد: به کلیه درخواست ها پس از بررسی و استعلام لازم در اسرع وقت در استان محل سکونت رسیدگی و متقاضیان جهت آمادگی و آموزش تکمیلی به بسیج سپاه استان محل سکونت معرفی خواهند شد. دوره ها کارت معافیت دریافت کنید.

سردار مهری ادامه داد: سربازان ضمن خدمت مشمول این آیین نامه نیز در صورت گذراندن دوره آموزش رزم مقدماتی در یگان خدمت بدون بازآموزی و پس از تکمیل شرایط، ترخیص از خدمت و کارت معافیت دریافت می کنند.

این مقام ارشد نظامی تاکید کرد: قربانیان و خانواده های آنان می توانند اطلاعات بیشتر را از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir یا کانال سازمان در پیام رسان های داخلی سروش، ایتا و روبیکا به نشانی khabaresabazi@ از دریافت آخرین اخبار مربوطه کسب کنند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا