اخبار روز

مصادره اموال شرکت «رضایت طراوت نوین».

کارگروه خودروسازی استان قزوین با صدور اطلاعیه ای روند شناسایی مالکیت شرکت رضایت طراوت نوین را تشریح کرد.

به گزارش فارس، کارگروه بنگاه های خودروسازی استان قزوین با صدور اطلاعیه ای روند شناسایی مالکیت شرکت «رضایت طراوت نوین» را تشریح کرد.

در اطلاعیه شماره 8 این کارگروه آمده است:

وی ادامه داد: با استعلام و استعلام به عمل آمده 165 پلاک متعلق به شرکت مرتبط با آقای محمد غفاری گفت: همسر و اشخاص ثالث منتسب به نام ایشان (اشخاص ثالث) شناسایی و ضبط شده است که نیاز به بررسی های بیشتری دارد.

از تعداد فوق 24 فقره متعلق به شرکت نامبرده محمد غفاری و همسرش و 141 فقره متعلق به اشخاص ثالث است که از محمد غفاری به دیگران منتقل شده است.

توقیف پلاک هایی که به نام اشخاص ثالث منتقل شده اند با استفاده از امکانات قانون پولشویی صورت می گیرد.

همچنین 88 دستگاه خودرو شامل خودروهای سبک، سنگین، داخلی و خارجی از جمله آمبولانس و آتش نشانی توقیف شد.

اموال منقول و غیرمنقول توقیف شده از متهمان طبق آخرین توافقنامه تسویه خواهد شد و در این راستا تمامی مراجع ذیربط شبانه روز در تلاش هستند تا اموال پنهان متهم را شناسایی کنند تا حقوق متهم احیا شود. لذا امید است شکات محترم تا حصول نتیجه مطلوب آرامش خود را حفظ کرده و دستگاه قضایی را در شناسایی اموال و مشمولان یاری نماید.

ملاک تسویه مطالبات مردم قرارداد است. از جمله سودهای کلان کسانی اعلام می شوند که مثلاً در عرض چند سال با سرمایه اندک به سودهای کلان دست یافته اند و تاکنون تعدادی از این افراد چه خود و چه دارایی هایشان دستگیر شده اند و این روند همچنان ادامه دارد. گفته می شود تعداد این افراد در مقایسه با تعداد کل طلبکاران کم است. نتیجه این دعوا خدمت به طلبکاران قانونی است.

کسانی که با انتشار اخبار غیرمستند و سردرگمی افکار عمومی، مطالب خلاف واقع را منتشر می کنند، مانند اینکه پول حاصل از فروش اموال توقیف شده توسط قوه قضائیه متعلق به دولت است، کذب محض و در نتیجه مجرم بوده و تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

قول و سوگند ما کمک به حل مشکلات جامعه به صورت 24 ساعته است، اما همه بدانند که در تمام مراحل رسیدگی به این پرونده، قانون زمان سخنرانی تنها قانون است.

از طریق شناسه کاربری زیر امکان ارسال نظرات، پیشنهادات، انتقادات و اطلاعات و همچنین ارائه اموال و دارایی های ستشیت خودرو طراوت نوین، محمد غفاری، اعضای خانواده و شرکا وجود دارد و می توانید مدارک و مدارک خود را به آدرس زیر ارسال نمایید. آدرس @vosoolettelaat.

نگین یوسف پور

نگین یوسف پوریان هستم از شهر سمنان و بعنوان سردبیر این رسانه جدیدترین اخبار روز رو برای شما قرار میدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا