اخبار روز

سرگردانی های پی در پی مردم در سایت سامانه تخصیص خودرو!

به گزارش پی ام آپ، از صبح دیروز (چهارشنبه) سامانه تخصیص یکپارچه ماشین باید فعال شود تا متقاضیان واجد شرایط پنج خودرو ترجیحی خود را انتخاب کنند. اکنون پس از یک روز هنوز سیستم از کار افتاده است و بسیاری از افراد حتی نمی توانند وارد شوند.

گام دوم مشارکت در مرحله دوم فروش یکپارچه خودرو‌ها از صبح روز گذشته (چهارشنبه سوم خرداد ماه) برای متقاضیان واجد شرایط که در موعد مقرر حساب وکالتی تعریف و وجه لازم را مسدود کرده و به تایید بانک و سامانه رسیده بود، اسماً آغاز شد؛ متقاضیان از دیروز به مدت هشت روز (تا چهارشنبه هفته آینده) برای ثبت پنج اولویت خودرویی مورد نظر خود فرصت دارند.

سایت سامانه باید از روز قبل فعال شود تا مشتریان بتوانند پنج خودروی مورد نظر خود را انتخاب کرده و در لیست انتظار یا حق تقدم خرید خودروهای داخلی بر اساس لیست انتظار قرار گیرند.

اما نکته قابل تامل این است که پس از گذشت بیش از 24 ساعت که سایت باید راه اندازی می شد و مشتریان مشغول خرید بودند، همچنان مشکل دارد و بسیاری از مشتریان با این خبرگزاری تماس گرفته و ادعا کرده اند که حتی نمی توانند وارد سایت شوند. سایت سیستم؛ اگر بخواهند ماشین انتخاب کنند چه؟

این اختلال احتمالاً به دلیل بار ترافیکی زیاد و تعداد زیاد متقاضیان است.

این موضوع در حال پیگیری است و با توجه به اینکه تا چهارشنبه هفته آینده فرصت ثبت نام باقی است و زمان ثبت نام تاثیری در اولویت بندی تخصیص خودرو ندارد، علاقه مندان نگران نباشند و در ساعات و روزهای بعد اقدام کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا