اخبار روز سینما

مدت زمان فیلم جدید ایندیانا جونز مشخص شد !

پس از مشخص شدن تاریخ انتشار جدیدترین فیلم Indiana Jones ، بامداد امروز، مدت زمان فیلم جدید ایندیانا جونز همچنین برای هواداران مشخص شد.

پس از اخبار مختلف، مانند تاریخ انتشار و تریلر فیلم ایندیانا جونز ، بامداد امروز نیز، خبری مبنی بر زمان فیلم ایندیانا جونز عنوان تحت ایندیانا جونز منتشر شود.

این فیلم، قرار است در افتتاحیه جشنواره کَن امسال پخش شود و زمان فیلم Indiana Jones ، ۲ ساعت و ۲۲ دقیقه هیجان انگیز خواهد بود.

مدت زمان فیلم جدید ایندیانا جونز

رئیس استودیوی لوکاس، کتلین کندی، اخیراً در یک مصاحبه فاش گفت که Indiana Jones and the dial of destiny طولانی ترین فیلم مجموعه مجموعه ای اکشن ماجراجویی خواهد بود. در مراسم جشن جنگ ستارگان در لندن، او به Collider ت:

زمان فیلم ایندیانا جونز ، حدود ۲ ساعت و ۲۲ دقیقه خواهد بود.

در ایندیانا ۵ هریسون فورد در نقش ماجراجوی نمادین فیبی والر-بریج به دخترخوانده او بازی و مس میکلسن، طوبی جونز، آنتونیو باندراس و بوی هالبروک آن ها آن ها را همراهی همراهی می کند.

فیلم Indiana Jones and the dial of destiny، یک فیلم ماجراجویی آمریکایی به کارگردانی جیمز می‌گوید که به همراه آن، هنری باترورث و دیوید نویسندگی نویسندگی آن را بر روی این کار انجام داده است.

این فیلم، بر ایندیانا جونز و پادشاهی جمجمه بلورین 2008 است و به پنجمین فیلم این مجموعه و قسمت از فیلم ایندیانا جونز خواهد بود.

در ادامه می‌توانید از فیلم را ببینید:

ایندیانا جونز

زمان فیلم Indiana Jones

در این فیلم هریسون فورد در آخرین نقش آفرینی خود از باستان شناس ایندیانا جوانز جوانز جوازی ز. جان ریس، نقش خود را از فیلمهای قبلی، همراه بازیگران جدید جمله فیبی بریج، آنتونیو، شانت رنه ویلسون، طوبی جونز، بویید هلبروک هولبروک، آتان آتان ایزیدور، و مدز میکلسن تکرار خواهند کرد.

Dial of Destiny، اولین تنها فیلم از این مجموعه توسط استیون اسپیلبرگ کارگردانی، توسط جورج لوکاس نوشته نشده و به جای آن اسپیلبرگ و لوکاس، به عنوان تهیه کننده فعالیت های اجرایی اجرایی

ایندیانا جونز شماره تصمیم گیری، قرار است اولین جهانی خود را در هفتاد و جشنواره فیلم کن در 18 می 2023، داشته باشید و در 30 ژوئن 2023 توسط استودیو والت دیزنی موشن پیکچرز پیکچرز دولت اکران اکران

بیشتر بخوانید:


خبر پیشنهادی

سلبریتی های معروف اگر در دوره کلاسیک بودند چه شکلی می شدند!

مشاهده خبر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا