اخبار روز سینما

محبوب ترین استایل شیک ترین زن جهان که هیچ وقت از مد نمی افتد

آدری هیپورن جزوه زیباترین زنان جهان قرن بیستم بوده و در همه دوران زندگی ‌اش استایل جذابی داشت.

به گزارش پی ام آپلود به نقل از چی بپوشم؛ این بازیگر برنده اسکار از چهره‌های تحسین شده در دنیای فشن و از آیکن‌های مد است که لباس‌های شیک و کلاسیک وی برای چند دهه لباس‌های خانم‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهند. اما راز شیک بودن و خوش لباسی آدری هیپورن در چه بود؟

این مقاله را بخوانید تا چگونه مانند آدری هیپورن لباس بپوشید.

صورت‌های بامزه است که در آن شلوار مشکی کوتاهی می‌پوشد. این شلوار به سرعت محبوب شد و به یکی از لباس‌های مهم آن دهه تبدیل شد.

ترکیب این شلوار با بلوز مشکی می‌تواند ایده آل برای لباس‌های راحتی شما باشد.

کت خز

برای روزهایی که می‌خواهید شیک و با شکوه به نظر برسید یک کت خز مصنوعی انتخ ابی ایده‌آل است. آدری هیپورن هم در فیلم بانوی زیبای من چنین لباسی را به تن کرده بود.

دمپایی پاشنه بلند

یکی از مدل‌های کفش که در حال حاضر جزوه‌های ترندها می‌شود در دهه ۵۰ محب وب بوده و آدری هیپورن با استفاده از این کفش‌های راحت اما زیبا به استایل سا ده خود جذابیت می‌بخشید.

تیپ جذاب آدری هیپورن با دمپایی های پاشنه دار

پیراهن چهارخانه

آدری هیپورن را بیشتر به خاطر استفاده از استایل مردانه در لباس‌هایش می‌شناسیم. پیراهن چهارخانه نیز یکی از این لباس ها بود که در این دوره باب شد و به لباس زنا نه راه پیدا کرد.

دامن میدی

یکندام کلوش میدی از لباس‌های محبوب هیپورن بود با اندام لاغر و ظریف او هماهنگی داشت. این لباس هم استایل موقرانه‌ای دارد و هم امروزی است.

یکن دام کلوش میدی از لباس‌های محبوب آدری هیپورن بود

بلوز یقه اسکی

شرط لازم برای لباس‌های پاییزی و زمستانی که یک رنگ مشکی آن را به طور خاص به هم می‌آید. هیپورن نیز به دفعات از این لباس می‌کرد.


از جدیدترین اخبار سینما باخبر شوید

برای اطلاع از جدیدترین اخبار سینما و تلوزیون عضو چنل رسمی ما شوید

عضویت در چنل تلگرامی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا