اخبار روز سینما

ماجرای اشک های نازنین بیاتی در برنامه مهمونی + [ویدیو]

پس از اینکه در قسمت چهارم برنامه مهمونی ، نازنین بیاتی مهمان ایرج طهماسب بود، اشک های نازنین بیاتی در برنامه مهمونی بازخوردهای متنوعی را همراه داشت.

به تازگی ویدیوی گریه نازنین بیاتی در مهمونی با عنوان نازنین بیاتی و گریه در مهمونی در فضای مجازی منتشر شده است که حواشی زیادی را داشته است. در ویدئویی که از اشک ریختن نازنین بیاتی در کنار طهماسب در قسمت چهارم این برنامه اتفاق می‌افتد.

اشک های نازنین بیاتی در برنامه مهمونی

نازنین بیاتی پس از حضور در قسمت جدید برنامه مهمونی در یک پارت این برنامه، عروسکی را می‌گیرد خاطرات کودکی‌اش را می‌گیرد و از آن با گفتن گفتن جملاتی احساسی احساسی، بغض بغض.

او درباره آن عروسک می‌گوید:

من همیشه یکم که در بچگی با لباس می دوختم و همیشه بودم، اما الان هم چیزی شبیه عروسک نیست و چقدر بد است که انسانها انسانها هستند، چیزهایی که قبلاً آن ها را خوشحال می کردند، فراموش نکنید. و الان قسمت ناراحت کننده برای من آنجاست که یادم کردم!


اشک ریختن نازنین بیاتی در کنار طهماسب

ایرج طهماسب، با ساخت و پخش مهمونی ۲ برای نوروز ۱۴۰۲ بازگشته است. برنامه‌ی مهمونی 2، در ابتدای خود، با حواشی در فضای مجازی روبرو می‌شویم اما به هر ترتیبی که امسال مهمان‌ها می‌شوند، به این برنامه‌ها می‌آیند که در کنار عروسک‌ها و مجری مجری محبوب هستند، این برنامه بسیار خوبی را رای می‌دهد.

یکی از این برنامه، نازنین بیاتی بازیگر سریال و فیلم های سینمایی مانند سگ بند شاددروان بود که حضورش به شدت مورد توجه قرار گرفت.


خبر پیشنهادی

سلبریتی های معروف اگر در دوره کلاسیک بودند چه شکلی می شدند!

مشاهده خبر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا