اخبار روز سینما

عکس :گشت و گذار مسی و خانواده خود در عربستان! او سفیر گردشگری شد

«احمد الخطیب»وزیر گردشگری عربستان سعودی با انتشار تصاویری از حضور «لیونل مسی» و خانواده‌اش در این کشور به ستاره فوتبال آرژانتین خوشامد گفت.

پی ام آپلود- وزیر گردشگری عربستان سعودی، با انتشار تصاویری از لیونل مسی و خانواد ه‌اش در حساب توییتر خود، از حضور این اسطوره آرژانتینی فوتبال در عربستان سعودی سعو دی استقبال کرد.

به گزارش گروه ترجمه پی ام آپلود، الخطیب در توییتی: «خوشحال‌ام که به لیونل نوشتم سی سفیر گردشگری عربستان سعودی و خانواده‌اش برای گذراندن دومین تعطیلات او در عربستان سعودی خوشامد می‌گویم.»

وزیر عربستان سعودی در توییت‌های دیگر نیز تصاویری از مسی و خانواد ه‌اش منتشر کرد که در حال لذت بردن از آفتاب و مناظر عربستان سعودی است.

او همچنین نوشت: «ما از بازدیدکنندگان در سراسر جهان می‌کنیم و از آن‌ها می‌خواهیم سفری بی‌نظیر به عربستان سعودی داشته باشند و از مردم ما را تجربه کنند.»

تصاویر حضور این فوتبالیست در عربستان سعودی پس از آن منتشر می‌شود که در حبس‌های خود در رسانه‌های اجتماعی، عکسی از مناظر طبیعی این کشور منتشر می‌کند.

گشت وگذار مسی و خانواده در عربستان

عکسی که از همکاری مسی با پروژه ویزیت سعودی (Visit Saudi), نشان تبلیغاتی وزارت گردشگر ی عربستان سعودی، حکایت داشت.

اجتماعی صدها میلیون دنبال‌کن دارد، عکسی از نخلستان‌های عربستان سعودی منتشر کرد و در توضیح آن نوشت:

«چه کسی فکر می‌کند عربستان این همه سرسبزی دارد؟ مشتاقم که شگفتی‌های غیرمنتظره آن را کشف کنم.»

مسی ماه مه گذشته نیز برای حضور در مراسم فصل جده «جشنواره سالانه در شهر ساحلی ج ده» به عربستان سعودی رفته و تصویری از خود در قایق در تماشای غروب خورشید من تشر کرده بود. همچنین از بخشهایی از شهر قدیمی که یک مکان باستانی است، بازدید کرد.

معرفی گنج‌های طبیعی و فرهنگی داخلی به گردشگران و برخی از بخش‌های خارجی از اهمیت چ شم‌انداز ۲۰۳۰ عربستان سعودی است.


خبر پیشنهادی

سلبریتی های معروف اگر در دوره کلاسیک بودند چه شکلی می شدند!

مشاهده خبر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا