اخبار روز

نان چند نرخی میشود؟ / افزایش چند درصدی قیمت نان!


 وی اظهار کرد: قیمت های جدید از اول خرداد 1402 در نظر گرفته شده است. جدول قیمت ها از شنبه اعلام می شود و در اختیار نانوایان و افراد قرار می گیرد.

رئیس اتحادیه نانوایان استان قزوین روشن شد: نان سنگک با اعطا کردن نوع یک با 450 گرم وزن تعداد هر عدد دو هزار تومان و نوع 2 2350 تومان می باشد.

وی افزود: نان بربری نوع یک به وزن 500 گرم هزار و 500 تومان و نوع دو هزار و 900 تومان، نان بربری هزار گرمی در یک نوع سه هزار و 250 تومان و نوع دوم 4 هزار و 550 تومان قیمت دارد.

بهرامی یادآور شد: قیمت نان لواش مستطیلی با وزن 140 گرم در یک نوع 450 تومان و نوع دوم 535 تومان و نان تافتون با وزن 200 گرم در یک نوع 650 تومان است.

این مسئول تصریح کرد: افزایش قیمت آرد نداریم و نان به طور میانگین 29 تا 30 درصد افزایش قیمت داشته است. افزایش قیمت نان برای جبران هزینه های جاری، از جمله حقوق نانواها ساختند.

وی بیان کرد: امیدواریم نانوایان با تعیین قیمت های جدید برای افزایش کیفیت نان و ایجاد رضایتمندی شهروندان با اتحادیه همکاری کنند.

بهرامی گفت: واحدهای نظارت و بازرسی نیز با فعالیت و بازرسی بیشتر از نانوایی ها در حال ارزیابی دقیق عملکرد همکاران خود هستند.

وی ابراز کرد: در صورت داشتن نظر، شکایت یا شکایت شهروندان استان از نحوه ارائه خدمات واحدهای نانوایی از طریق شماره تلفن 124 اقدام کنید.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا