اخبار روز سینما

فیلم سیاه و سفید «صبح اعدام» استارت خورد!/ بهروز افخمی پس از 9 سال فیلم خود را اکران می کند!

بهروز افخمی که از ساخت آخرین اثر سینمایی‌اش 9 سال می‌گذرد، صبح روز سه‌شنبه هفدهم مرداد ماه فیلم جدیدش با نام «صبح اعدام» را در تهران کلید زد.

به گزارش پی ام آپ،  بهروز افخمی با آغاز فیلمبرداری فیلم جدیدش با نام «صبح اعدام» به دوری 9 ساله‌اش از سینما پایان داد. او در سال 1393 فیلم سینمایی «روباه» را جلوی دوربین برد، فیلمی که در اکران نتوانست انتظارات را برآورده کند و در گیشه شکست سنگینی را متحمل شد

افخمی بعد از ساخت این فیلم بیشتر وقت خود را صرف کارهای تلویزیونی کرد از آن جمله می‌توان به سردبیری و اجرای برنامه «هفت» اشاره کرد. او طی این سال‌ها ودر سال 98 سریالی تحت عنوان« رعد و برق» را هم کارگردانی کرد که این سریال بعد از گذشت چهار سال در وضعیت بلاتکلیفی به سر می‌برد.

افخمی بعد از این اتفاقات، سال گذشته اعلام کرد که قصد دارد فیلمی سیاه سفید با نام «صبح اعدام» را جلوی دوربین ببرد. فیلمی که به گفته او فیلمنامه‌اش براساس گزارشی که از ساعات پایانی و نحوه چگونگی اعدام طیب حاج رضایی در روزنامه کیهان منتشر شده به نگارش درآمده است.

او در این گفت وگو اعلام کرده بود که قصد دارد فیلم جدیدش را به شیوه سیاه وسفید بسازد و برای باور پذیر شدن فضای تاریخی و مستند آن قصد استفاده از بازیگران نااشنا و تئاتری دارد.

افخمی در نهایت فیلم جدیدش را صبح روز سه‌شنبه هفدهم مرداد ماه در تهران کلید زد. تهیه‌کنندگی فیلم جدید او را برادر همسرش علی شیرمحمدی برعهده دارد و بنیاد سینمایی فارابی و سازمان سینمایی سوره نیز به عنوان سرمایه‌گذار در تولید این پروژه همکاری دارند.

هنوز از ترکیب بازیگران فیلم«صبح اعدام» و دیگر عوامل این فیلم رونمایی نشده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا