اخبار ورزشی

خوش و بش سرمربی تیم ملی ملی والیبال با هوادران و بازیکنان تیم!/ فیلم

امروز یه ویدیو از مربی تیم ملی والیبال ایران پس از بردن فینال در فضای مجازی وایروس کرده! همه از خنده هاشون شروع به حرف زدن کردن و چندتا حواشی جدید ایجاد شد!

سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از شکست مقابل ژاپن در فینال قهرمانی آسیا با سلفی خندان دیده می شود. او در این ویدیو با چهره ای شاد و بامزه به دوربین نگاه می کند و لحظات شادی و خنده را تجربه می کند.

خنده های سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از شکست نهایی

در فینال بیست و دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا در ارومیه، تیم ملی والیبال ایران و ژاپن مقابل یکدیگر قرار گرفتند. تیم ملی ژاپن با نتیجه قاطع ۳ بر صفر برابری را به خود اختصاص داد و به عنوان قهرمان این رقابت‌ها معرفی شد.

سرمربی تیم ایران، بهروز عطایی، در این بازی حساس و به طور قابل توجه با بازیکنانی مانند میلاد عبادی‌پور، میثم صالحی، محمد موسوی، محمد ولی‌زاده، طاهر وادی، امین اسماعیل‌نژاد و محمد حضرت‌پور (لیبرو) به زمین رفت. 👥

سلفی خندان سرمربی تیم ملی پس از شکست در فینال نشان از روحیه بالا و انگیزه او و همچنین توانایی برای پذیرش شرایط است. این عمل نشان می‌دهد که او توانسته است با ایمان و انرژی مثبت خود روبروی نتیجه منفی قرار بگیرد و به خود و تیمش افتخار کند.

خندان سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از شکست نهایی

سرمربی نیش خند تیم ملی والیبال ایران پس از شکست در فینال را در زیر مشاهده می کنید:

تمسخر سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از باخت در فینال

عظیم جزیده خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص عملکرد تیم ملی والیبال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا و کسب مقام دومی در این دوره از مسابقات گفت:

“باید بپذیریم که تیم والیبال ایران از ابتدای این دوره از مسابقات نمایش خوبی نداشت و هر بازیکنی با مهارت شخصی خودش بازی می‌کرد. توانایی بازیکنان در پست قدرتی و دفاع کناره‌ها خوب بود، اما در سرعت و تکنیک بازی در بازی آخر نتوانستند عملکرد مطلوبی ارائه دهند. به طور کلی، تیم ملی را شاداب ندیدم.”

وی افزود:

“در بازی فینال هم به ترکیب تیم نقد دارم، زیرا از میلاد عبادی‌پوری استفاده شد که آماده نبود. در بازی‌های قبلی هم حریفان در حد و اندازه‌های ایران نبودند. در دوره‌های گذشته نیز چند بازی ابتدایی جنبه تفریحی داشتند. امسال هم همین اتفاق افتاد، اما در دوره‌های گذشته توانستیم ژاپن را در کشور خودش شکست داده و قهرمان آسیا شویم، درحالی‌که امسال در کشور خودمان به ژاپن باختیم.”

آوین احمدی

آوین هستم سردبیر رسانه پی ام آپ که از جدیدترین ترند های روز برای شما خبر قرار میدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا