اخبار روز سینما

فیلم اسفند سکسی و ویدئوی لو رفته از توهین بشیر حسینی به فیلم برادران لیلا

توهین مجری صدا و سیما به فیلم برادران لیلا در فضای مجازی بازتاب‌های داشته است. ویدئوی جنجالی توهین بشیر حسینی به فیلم برادران لیلا را از دست می دهد.

حتی اگر فیلم بر روی خانواده مردان باشد، برادران لیلا در کل با شخصیت کاراکتر لیلا با بازی خوب ترانه علیدوستی است. او با شور و آشتیاق بازی می‌کند. این بازیگر تجسم زنی است که با سنت‌های مندرس خانواده مبارزه می‌کند و تسلیم نیم نی.

اما برویم اصل مطلب در مورد انتقاد از تهیه کننده «برادران لیلا لیلا لیلا لیلا حمله تند مجری تلویزیون به این فیلم چه بود! سید جواد و سید بشیر حسینی دربرنامه تلویزیونی «مضیف» به سعید روستایی کارگردان فیلم برادران برادران »حمله کردند و ناسزا گفتند.

آنها بدترین سفرات را به سعید روستایی می دهند.

ویدئو: توهین مجریان صدا و سیما به فیلم برادران لیلا +[لینک نقد و بررسی]

بعد از پخش ویدیویی از گفتگوهای مجری و مهمان برنامه تلویزیونی «مضیف» در انتقاد از «برادران لیلا» و سعید روستایی، که در ادامه ویدئو توهین به برادران لیلا را پیدا کند، جواد نوروزبیگی تهیه‌کننده «برادران لیلا لیلا لیلا لیلا لیلا لیلا لیلا لیلا لیلا لیلا لیلا لیلا لیلا لیلا لیلا لیلا لیلا لیلا لیلا برادران برادران برادران برادران برادران برادران برادران برادران

مشکل حتی هیچ و خانواده مسئولی که نسخه قاچاق را و بعضی ها هم گرفته اند، نگرفتند و حق الناس به گردن آن هاست؛ ؛ آن هاست؛ آن هاست. بخصوص دو مجری تلویزیون که در جوار حرمین مقدسی فعل حرام (توهین به فیلم برادران لیلا) انجام دادند به قاچاقچیان فیلم کمک کرده و رعایت قانون ‌و شرع کردند و بدترین را به کارگردانی فیلم نسبت دادند. آن‌ها چگونه خود اجازه دادند که چنین سخنی بگویند بدتر از آن است که.

بیشتر بخوانید:

بیوگرافی بازیگران فیلم برادران لیلا عوامل سازنده فیلم برادران لیلا

تحلیل و نقد فیلم برادران لیلا + نظر بین‌المللی

فیلم توهیم مجریان به برادران لیلا را در ادامه ببینید:

  • بخش اول ویدئوی توهین مجریان به فیلم برادران لیلا
  • بخش دوم ویدئوی توهین مجری تلویزیون به فیلم برادران لیلا

ویدئوی اسفند سکسی که در صفحه بشیر حسینی منتشر شده را ببینید:

اخبار بیشتر:


خبر پیشنهادی

سلبریتی های معروف اگر در دوره کلاسیک بودند چه شکلی می شدند!

مشاهده خبر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا