اخبار ورزشی

فولاد در انتقال حزباوی به السد چند هزار یورو گرفت؟

به گزارش خبرنگار پی ام آپ، بیش از یک ماه پیش زمزمه هایی مبنی بر انتقال محمدامین به گوش می رسید. حزباوی مدافع جوان و بازیکن تیم ملی ایران در تیم فوتبال خوزستان برای لیگ ستارگان قطر و باشگاه. طعمه مطرح شد و باشگاه اهوازی این موضوع را تکذیب نکرد اما مبلغی را که برای پیوستن به آن پیشنهاد دادند حزباوی به طعمه اعلام کرد

جشنواره عضویت در والکس
فقط با عضویت و احراز هویت در والکس 70 هزار شیبا رایگان بگیرید با ارزش ٧٠ هزار تومان بصورت کاملا رایگان هدیه بگیرید تنها چند دقیقه وقت شما را خواهد گرفت!
ورود به والکس

بالاخره بعد از اتمام فصل بیست ثانیه شب گذشته در لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران بود که محمدامین حزباویمدافع تیم ملی فوتبال ایران فولاد خوزستان رسما به طعمه قطر به این تیم پیوست و این باشگاه در ویدئویی از پدیده فوتبال ایران رونمایی کرد. قرارداد پدیده ایران با این تیم قطری از شروع فصل 2023-2024 به مدت پنج سال خواهد بود.

همچنین شجاعت محمد امین حزباوی در روزهای اخیر از 250 هزار یورو به 550 هزار یورو رسیده و مبلغ انتقال او از فولاد خوزستان به … طعمه همچنین حدود دو میلیون و پانصد هزار یورو است. دو میلیون یورو برای رضایت و پانصد هزار یورو برای حق رشد طعمه به فولاد پرداخت و باعث انتقال او از فوتبال ایران به قطر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا