اخبار روز سینما

فعالیت ها و مشکلات جانبی ایلان ماسک در هفته آینده [+جزئیات]

پس از گذشت یک سال از خرید توییتر ایلان ماسک، لبه ها و مشکلات ایلان ماسک هفته آینده را خواهیم دید که به نظر می رسد حاشیه های زیادی دارد.

ایلان ماسک تقریباً جنجال های زیادی را برای طرفداران و کاربران توییتر ایجاد کرد رفتار جنجالی ایلان ماسک که اخیرا بار دیگر با عنوان در اخبار منتشر شد حواشی ایلان ماسک ارسال شد، انجام شد. مشکلات ساخت ایلان ماسک جدید این چیزی است که کاربران توییتر به آن عادت کرده اند.

لبه ها و مشکلات ایلان ماسک

حواشی و مشکلات ایلان ماسک، رفتار جنجالی ایلان ماسک

ایلان ماسک در این سالی که از خرید توییتر می گذرد، اتفاقات جنجالی را رقم زد که در این میان موضوع تیک آبی توییتر در روزهای اخیر جنجال های زیادی را برای او به همراه داشته است و حالا برخی رسانه ها به دنبال دلایل منطقی هستند. زیرا این حرکت ایلان ماسک است.

بیشتر بخوانید:

حذف تیک آبی از برخی حساب های توییتر

در ماه مارس، او اعلام کرد که تنها حساب‌هایی که عضو Twitter Blue هستند در جدول زمانی اصلی توییتر، معروف به صفحه For You ظاهر می‌شوند. وی درباره این حادثه گفت:

این تنها راه واقع بینانه برای مدیریت انبوهی از ربات های هوش مصنوعی پیشرفته است.

لبه ها و مشکلات ایلان ماسک
لبه ها و مشکلات ایلان ماسک، مشکل ایجاد یک ایلان ماسک جدید

حواشی ایلان ماسک

ماسک بعداً در توییتی نوشت که شخصاً به افراد مشهور مختلف برای تیک آبی پول پرداخت می‌کند و برخی گمان می‌کنند که او در معرض خطر قانونی قرار دارد زیرا ظاهراً افراد مشهور دریافت خدمات مالی را تأیید کرده‌اند، در حالی که در واقع این کار را نکردند.

بیشتر بخوانید:

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی صرفاً به منظور اطلاع رسانی منتشر می شود و نظرات بیان شده در آن لزوماً منعکس کننده نظر پی ام آپلود رسانه نیست.


خبر پیشنهادی

سلبریتی های معروف اگر در دوره کلاسیک بودند چه شکلی می شدند!

مشاهده خبر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا