اخبار روز سینما

فصل اول سریال چشم چران عمارت + [زمان پخش فصل دوم]

فصل اول سریال چشم چران عمارت با بازی افرا ساراچاوغلو و مرت رمضان دمیر مشخص شد. فقط چند قسمت تا نمایش فینال فصل 1 سریال چشم چران عمارت باقی مانده است.

فصل اول سریال چشم چران عمارت

فصل آخر 1 سریال چشم چران عمارت بعد از نمایش هشت قسمت فرا می‌رسد. چشم چران عمارت چند قسمته ؟ فصل یک این سریال متشکل از 36 قسمت خواهد بود. اما با نمایش قسمت آخر سریال چشم چران عمارت (Yalı Çapkını) زمان پخش فصل 2 سریال چشمن عمار موضوع سوال مخاطبان سریال است. برای اطلاع از زمان پخش همراه ما باشید.

خلاصه داستان سریال چشم چران عمارت :

خانواده کورهان اهل قاضی‌آنتپ هستن و خالص‌خان ستون این خانوادست. ماجرای شروع می‌شود که پلیس‌ها دم خانه کورهان‌ها می‌آید. خالص خان از این تصمیم می‌گیرد برای نوه‌ نازپرورده و چشم‌چرانش از هر خود زن پس بگیرد.

بیشتر بخوانید:

زمان پخش سریال چشم چران عمارت

بازیگران سریال چشم چران عمارت

چشم چران عمارت چند قسمته ؟

فصل اول سریال چشم چران عمارت

تا کنون 30 قسمت از این سریال پخش شده و قرار است هشت قسمت دیگر نمایش داده شود، به این ترتیب قسمت آخر سریال چشم چران عمارت (Yalı Çapkını) قسمت 37 خواهد بود. چشم چران عمارت فصل 2 نیز به زودی ساخته و پخش خواهد شد.

زمان پخش فصل 2 سریال چشم چران عمارت هنوز به طور مشخص مشخص نشده است، اما طبق جدول پخش سریال های ترکیه، چشم چران عمارت فصل 2 اواخر شهریور ماه از شبکه استار تی وی نمایش داده خواهد شد.

روز و ساعت پخش سریال ترکی فرید (چشم چران عمارت) از mbc + [بازپخش]

داستان سریال چشم چران عمارت درباره خانواده ثروتمند کورهان است. نوه‌ این خانواده، فرید، پسر خوشگذرانی است که به جز تفریح ​​و شیطنت‌هایش به چیزی اهمیت نمی‌دهد. اما از آنجایی که از لحاظ مالی به خانواده‌اش وابسته است، نمی‌تواند با خواست ه‌های‌ها مخالفت کند.

خانواده پدربزرگ به این فکر می‌افتد که تنها راه را برای سر به راه انداختن فرید و جود، این است که او با دختری از شهر زادگاهش یعنی غازی عینتاب، ازدواج کند و همین موضوع باعث آشنایی فرید با سیران شود. سیران فرزند دوم کاظم سانلی، یکی از افراد ثروتمند شهر غازی عینتاب است.

زمان پخش فصل 2 سریال چشم چران عمارت
زمان پخش فصل 2 سریال چشم چران عمارت
  • کارگردان: بورجو آلپتکین
  • ژانر: درام، عاشقانه
  • پخش از: استار تی وی
  • چشم چران عمارت فصل 2 : اواخر شهریور 1402

بیشتر بخوانید:


از جدیدترین اخبار سینما باخبر شوید

برای اطلاع از جدیدترین اخبار سینما و تلوزیون عضو چنل رسمی ما شوید

عضویت در چنل تلگرامی

Recent search terms:

  • https://pmup ir/blog/فصل-اول-سریال-چشم-چران-عمارت-زمان-پخش-ف/
  • https://pmup ir/blog/فصل-اول-سریال-چشم-چران-عمارت-زمان-پخش-ف/#:~:text=چشم چران عمارت چند قسمته ؟ -فصل اول سریال&text=تا کنون 30 قسمت از Çapkını) قسمت 37 خواهد بود
  • خلاصه و بررسی سریال چشم چران عمارت
  • چشم چران عمارت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا