اخبار چهره های برتر

+ [عکس]

به تازگی خبری در رسانه ها در مورد استایل خاص و جذاب دنیا جهانبخت در هوای سرد دیده می‌شود که به شدت باعث بازتاب می‌شود. این عکس‌ها را در ادامه تماشا کنید.

جشنواره عضویت در والکس
فقط با عضویت و احراز هویت در والکس 70 هزار شیبا رایگان بگیرید با ارزش ٧٠ هزار تومان بصورت کاملا رایگان هدیه بگیرید تنها چند دقیقه وقت شما را خواهد گرفت!
ورود به والکس

قبل‌تر نقل قولی از شوهر سابق دنیا جهانبخت باعث شد توجه کنیم… مهراد جم: بچه مال من نیست اما پدر بچه ی دنیا جهانبخت کیست؟در ادامه فاش شدن رابطه‌ی نامشروع مهراد جم با دنیا جهانبختدر ایران بسیار بازتاب داشت که طرفداران مهراد جم را درگیر خود کرد. بعد از همه این جنجال‌ها ترانه مهراد جم برای پسرش آرتام کولاک کرد.

پوشش زمستانی دنیا جهانبخت

شما همراهان می‌توانید در عکس زیر یکی از پوشش‌های دنیا جهانبخت همسر سابق مهراد جم را ببینید:

دنیا جهانبخت متولد سال 1368 و آبان ماهی می‌باشد. دنیا جهانبخت تهران است و تا مقطع دبیرستان تحصیل در دنیا جهانبخت در یک ثروتمند در شمال تهران و در حال حاضر حاضر دنیا جهانبخت در امارات عربی عربی و بریتانیا زندگی می‌کند دنیا جهانبخت دارای خاصیت و تحصیلات آنچنانی آنچنانی است.

خیرا تصویری از تیپ زمستانی دنیا جهانبخت در رسانه پخش می شود که حواشی زیادی را برای آن داشته است. قبل از هر چیز عکسی قدیمی از دنیا جهانبخت در برف و سرما را تماشا کنید:

تیپ زمستانی دنیا جهانبخت
تیپ زمستانی دنیا جهانبخت

استایل عجیب دنیا جهانبخت در برف

در ادامه تصویری از پوشش لاکچری دنیا جهانبخت در زمستان را مشاهده کنید:

استایل عجیب دنیا جهانبخت در برف
استایل عجیب دنیا جهانبخت در برف

تصویری از پوشش لاکچری دنیا جهانبخت در زمستان

تصویری از پوشش لاکچری دنیا جهانبخت در زمستان
استایل دنیا جهانبخت در سرما و برف

تیپ و چهره “دنیا جهانبخت” قبل از و در بوشهر ایران خودمان مورد نبوده اما به تازگی از وی منتشر شده که باعث بازتاب شده است. دنیا جهانبخت از چهره های معروف اینستاگرام که از مهراد جم اکنون در لندن همراه با فرزندش می کند تصاویری از زمانی که وی در ایران منتشر می کند.

در عکس زیر عنیا جهانبخت را در ایران ببینید

استایل قدیمی از دنیا جهانبخت در ایران
استایل قدیمی از دنیا جهانبخت در ایران

بیشتر بخوانید:

بازنشرهای اجتماعی تنها به منظور اطلاع منتشر شده و نظرات بیان در آن الزاما بازتاب دیدگاه رسانه پی ام آپلود نیست.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا