اخبار روز سینما

عکس مادر فرزندی کمند امیرسلیمانی با پسر بزرگش!/عکس

کمند امیرسلیمانی به تازگی عکسی از پسرش منتشر کرده که طرفدارانش را شوکه کرده است.

کمند امیرسلیمانی فارغ التحصیل رشته بازیگری و کارگردانی تئاتر متاهل و دارای یک فرزند است. کمند امیرسلیمانی در خانواده ای هنرمند به دنیا آمد. پدر و برادر امیر سلیمانی نیز بازیگر هستند. کمند امیرسلیمانی با سریال پدرسالارش به شهرت رسید. عکس کمند امیرسلیمانی و فرزندش را در زیر مشاهده می کنید:

به نظر شما بازیگری که در خارج از کشور زندگی می کند می تواند با مهاجرت به کشور دیگری موفق شود؟

بازیگران هرگز نمی توانند در خارج از کشور موفق باشند. درست مثل زمانی که پزشکان هندی به ایران آمدند و در شهرها کار کردند. اگر برای کسی اتفاقی می افتاد و می خواست دکتر می رفت، با شنیدن هندی بودنش دست از کار می کشید. ما بازیگران مانند پزشکان هندی هستیم، بنابراین فکر نمی‌کنم بازیکنان بتوانند هویتی را که می‌خواهند در منطقه‌ای خارج از ایران پیدا کنند. هیچ بازیگر جهان سوم یا آسیایی بهترین راه خود را در هالیوود پیدا نمی کند. تعداد انگشت شماری بازیگر در سینمای شرق هست که به سرزمین غرب راه پیدا کرده اند و حضورشان هم چندان مداوم و گاهی اوقات چشم گیر نبوده است.

آیا تجربه کار هنری در خارج از کشور داشته اید؟

بله، تئاتری را با پدرم و سپند (برادرم) در دبی اجرا کردیم که اصلا قابل مقایسه با تجربه در ایران نیست. ضمن این که من در کشور هنرپروری هم زندگی نمی کردم، مثلا اگر در پاریس بودم که تئاتر رفتن یکی از کارهای روزمره شان بود و من قرار بود این تجربه را بیان و با تجربه در ایران مقایسه کنم موضوع فرق داشت، اما دبی تازه چند سال کوتاه است که سینما رفتن را تربیت و اساس تفریحات کرده است.

پشیمان نیستید که چند سالی است در ایران زندگی نمی کنید و زندگی تجاری شما تحت الشعاع این رفت و آمد قرار گرفته است؟

به هر حال این ریسک بزرگی بود که من کردم و چون همه کارگردانان دوست دارند بازیگرشان هنگام کار در کنارشان باشند و من هم چون زندگی ام آن جا بود، نمی توانستم مثلا شش ماه برای یک سریال در ایران بمانم و این شرایط کاری من را سخت تر می کرد. اما می خواهم بگویم اصلا از این تجربه شش ساله پشیمان نیستم.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا