اخبار چهره های برتر

عکس: پوستر جدید فیلم نگهبانان کهکشان 3 بر روی مجله امپایر

قسمت سوم فیلم نگهبانان کهکشان به کارگردانی جیمز گان به زودی اکران خواهد شد و آخریناً پوستر جدید فیلم نگهبانان کهکشان 3 بر روی مجله امپایر دیده شد.

جشنواره عضویت در والکس
فقط با عضویت و احراز هویت در والکس 70 هزار شیبا رایگان بگیرید با ارزش ٧٠ هزار تومان بصورت کاملا رایگان هدیه بگیرید تنها چند دقیقه وقت شما را خواهد گرفت!
ورود به والکس

پوستر سومین قسمت نگهبانان کهکشان به تازگی بر روی مجله امپایر مشاهده و مارول ادامه به تبلیغات این فیلم ادامه مید. پوستر محافظان کهکشان 3 بر روی امپایر گروه نگهبانان را به تصویر می‌کشد و در ادامه می‌توانید مجله پوستر قسمت جدید نگهبانان کهکشان را مشاهده کنید.

پوستر جدید فیلم نگهبانان کهکشان 3

نگهبانان کهکشان بخش 3 یک فیلم آمریکایی است که بر اساس تیم قهرمانی کهکشان، محصول مارول ساخته شده و توسط مارول استودیوز به وسیله استودیو سینمایی والت والت دیزنی تولید خواهد شد.

این فیلم نظر گرفته شده که دنباله‌ای بر نگهبانان ۲۰۱۴ و نگهبانان کهکشان بخش ۲ ۲۰۱۷ سی و دومین فیلم در دنیای سینمایی مارول باشد. این فیلم نویسندگی و کارگردانی جیمز گان ساخته شده و آن گروه از بازیگران کریس پرت، زوئی سالدانیا دیو باتیستا، وین دیزل، بردلی کوپر، کارن گیلان گیلان، پام کلمنتیئف، دبیکی، شان گان، سیلوستر استالونه استالونه، چوکودی ایوجی و ماریا باکالوا حضور دارند. در این فیلم، نگهبانان برای دفاع از جهان و دفاع از انجام یکی از دست‌ها به مأمیر میرُ؆میر؆میرننی.

در ادامه می‌توانید پوستر سومین قسمت نگهبانان کهکشان را ببینید:

پوستر محافظان کهکشان 3

پوستر قسمت جدید نگهبانان کهکشان

جیمز گان در ۲۰۱۴ گفت که ایده‌های اولیه برای سومین فیلم از این مجموعه در آوریل ۲۰۱۷ اعلام کرد که نویسندگی نویسندگی و کارگردانی آن بازگشته است. دیزنی او در ژوئیه ۲۰۱۸ به دنبال انتشار مجدد جنجالی جنجالی توییتر از برکنار برکنار، اما استودیو تا اکتبر مسیر مسیر را کرد و گان گان را در مقام مقام کارگردانی کارگردانی.

بازگشت گان عمومی در مارس ۲۰۱۹ اعلام شد و پس از اینکه گان گان بر روی فیلمش جوخه (۲۰۲۱) و مجموعه تلویزیونی اسپینآف آن پیسمیکر (۲۰۲۲) را به پایان رساند، تولید از سر سر گرفته شد. فیلم‌برداری در نوامبر ۲۰۲۱ در آتلانتا، جورجیا آغاز شد و تا اوایل مه ۲۰۲۲ ادامه داشت.

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا