اخبار روز سینما

عکس وایرال شده از ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی در زمان حضور وی در ایران!/عکس

عکسی از ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی در زمان حضورش در ایران منتشر شده است که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید.

ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی که روز گذشته بر اثر تومور مغزی در ترکیه درگذشت، پیش از این خبرنگار خبرگزاری برنا و روزنامه ایران نیوز بود، بیژن مرتضوی سال ها پیش با همسر اول خود ازدواج کرد و حاصل این ازدواج یک پسر است. بیژن مرتضوی به دلیل نامعلومی از همسر اولش جدا شد و در حال حاضر با زنی به نام ستاره سعیدی ازدواج کرده است.بیژن مرتضوی در سال 1358 به آمریکا مهاجرت کرد و تحصیلات موسیقی خود را در دانشگاه ایالتی تگزاس ادامه داد. بعداً در سال 1985 در کالیفرنیا ساکن شد و اولین آلبوم خود را منتشر کرد. بیژن مرتضوی او در فضای اینستاگرام کاملاً فعال بوده و همین امر باعث شده تا محبوبیت زیادی بین طرفداران بیژن مرتضی داشته باشد. همسر بیژن مرتضوی از تومور مغزی رنج می برد و همین موضوع باعث علاقه بیژن مرتضوی به ستاره سعیدی شد.

خانم سعیدی در مجلس هفتم خبرنگار پارلمانی بود و گاهی همراه با خبرنگاران دیگر رسانه های خودش برای پیگیری صحبت های وزرای دولت احمدی نژاد به باغ دولت می رفت.

خانم سعیدی در 31 شهریور 1362 در تهران به دنیا آمد. والدین او کارمندان رادیو و مدیران برنامه های تلویزیونی بودند که هر دو در سنین جوانی بر اثر سکته مغزی درگذشتند. او در دهه هشتاد به عنوان گزارشگر سیاسی فعالیت می کرد و در سازمان های رسانه ای مانند ایران نیوز و خبرگزاری برنا فعالیت می کرد. پس از فوت پدرش کارگردانی را تجربه کرد. پس از آن به آمریکا رفت. او در آنجا تجربه مدلینگ داشت و سپس با بیژن مرتضوی آشنا شد و ازدواج کرد و مدیر برنامه های آقای مرتضوی شد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا