اخبار روز سینمابیوگرافی هنرمندان

نجم‌الدین شریعتی با این عکس در کنار پسرش غوغا کرد! /دیگه وقتشه آقای مجری آستین بالا بزنه!

یه عکس از پسرِ نجم الدین شریعتی توی شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.

به تازگی عکسی از پسر نجم الدین شریعتی در شبکه های مجازی منتشر شده است که این پسر هم قد نجم الدین شریعتی است. برخی از بینندگان به شوخی به نجم الدین شریعتی گفتند که وقت عروسی فرا رسیده است. نجم الدین شریعتی مجری برنامه های مذهبی است که اغلب در فضای مجازی سهمی دارد. نجم الدین شریعتی چهره ای جوان و سرزنده دارد که با توجه به سن و سالش به چهره او نمی خورد. در ادامه عکس پسر نجم الدین شریعتی را می‌بینید:

ازدواج نجم الدین شریعتی

او 23-24 ساله است، قبل از فارغ التحصیلی ازدواج کرده است، می گوید یکی از موفقیت هایش ازدواجی است که در آن زمان انجام داد، ازدواج ما سنتی بود، به همسرم معرفی شدیم، صحبت کردیم و ازدواج کردیم. ادامه داد، ثمره این زندگی اکنون یک پسر است نام او محی الدین متولد سال 1389 است.

مخالفت پدر و مسافرکشی

پدرم در بدوم مخالف ازدواج بود، گفت دو، دوتا، چهارتا، حساب کن، زیاد به من اعتماد مالی نکن. پراید خریدم و به توصیه یکی از دوستان از کرج به تهران در راه بودم.

اوقات فراغت

هر وقت، وقت آزاد دارم سعی می کنم از آن لحظات مربوط به کار به نحوی استفاده کنم، دیدگاهم به زندگی هم جزئی از مطالعه است. وقتی خسته می شوم در دنیای شعر پرسه می زنم. گاهی رمان می خوانم و تلویزیون تماشا می کنم و مدتی را با خانواده ام می گذرانم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا