اخبار چهره های برتر

طرح خال خالی کت هانده ارچل همه را انگشت به دهان گذاشت! + [عکس]

قبل تر تصاویر متحرک دلبرانه از جذاب ترین بازیگر ترک هانده ارچل و پارتنرش به شدت بازتاب داشته ام. اما کت هانده ارچل با طرح پوست گاو را اگر ندیدید در این نوشتار ببینید.

جشنواره عضویت در والکس
فقط با عضویت و احراز هویت در والکس 70 هزار شیبا رایگان بگیرید با ارزش ٧٠ هزار تومان بصورت کاملا رایگان هدیه بگیرید تنها چند دقیقه وقت شما را خواهد گرفت!
ورود به والکس

زیبایی کت هانده ارچل

شما همراهان عزیز می‌توانید بر تصاویر و ویدیوهای جذاب و لو رفته از هانده ارچل و معشوق او، هانده ارچل را با کت و شلوار قرمز در تصویر زیر ببینید:

با فرارسیدن سال نو ژستهای دلبرانه هانده ارچل در کریسمس به شدت در فضای مجازی جلب توجه کرده است. باید اینطور بگوییم که هر چیزی در مورد این بازیگر ترک زیبا مورد توجه قرار می دهد مثل عمل های زیبایی هانده ارچل که برای بسیاری از طرفداران عمل زیبایی و بازیگران زیبای ترک مهم بوده است.

کت هانده ارچل با طرح پوست گاو

هانده ارچل بازیگر زن جوان ترک است که با بازی در سریال دختران آفتاب وارد حرفه گاشی می شود. سپس با ایفای نقش “حیات” در سریال “عشق حرف حالیش نمیشه” به شهرت رسید. آخرین سریالی که در آن حضور داشت، سریال «تو در خانه‌ام را بزن» است.

او همچنین برای بازیگری نیز می‌باشد و در بسیاری از مدل‌های تبلیغات حضور داشته است. کاهش و ایجاد تناسب وزنی هانده، در افزایش زیبایی و شهرت او تأثیر زیادی داشت. یکی از پرطرفدارترین صفحه‌های اینستاگرام ترکیه متعلق به هانده است. او حدود 30 میلیون دنبال کننده دارد.

Hande Erçel در ۲۴ نوامبر ۱۹۹۳ در شهر باندیرما به دنیا آمد. پدرش اهل ترکیه و مادرش آلمانی است. هانده پس از کسب عنوان دختر شایسته ترکیه در سال ۲۰۱۲ و همزمان با بازی سریال چکاوک، مدل حرفه ای وارد شد. او در سالی که گذشت به زیباترین زن مسلمان را دریافت کرد.

حتما برای خواندن حقایق پنهان و بیوگرافی هانده ارچل این نوشتار را تا انتها باید بخوانید.

پیرهن طرح گاوی هانده ارچل را در ادامه تماشا کنید:

کت هانده ارچل با طرح پوست گاو
پیرهن طرح گاوی هانده ارچل

برای خواندن اخبار بیشتر درباره هانده ارچل و جذاب ترین ست های جین او یا تصاویر کمتر دیده شده و دیدنی از هانده ارچل به مطالب زیر مراجعه کنید:

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا