اخبار روز سینما

طالع بینی: متولدین این ماه ها بدبین ترند


طالع بینی نوعی پیش بینی است که خارج از کنترل فرد است. یعنی انسان قدرت انتخاب و اختیار ندارد، همچنین در طالع بینی پیش بینی بر اساس موقعیت ستارگان در زمان تولد فرد است. فال و طالع بینی به معنای تلاش برای پیش بینی و پیش بینی آینده فرد است. شخص و این یک عمل خرافات و شبه علم است. در زیر فال را با توجه به اخلاق منفی هر ماه می خوانید.

فروردین

بدترین رفتار فروردین ماهی ها بیش از حد کار می کنند. آنها همیشه می خواهند جزو بهترین ها باشند. آنها حتی مشکلات جسمی دارند اما همچنان سخت کار می کنند. یک ویژگی بد دیگر فروردین ماهی ها خیلی بلند صحبت می کنند.

اردیبهشت ماه

بدترین خصلت رفتاری اردیبهشت ماهی ها مقاومت در برابر تغییر است. آنها دوست دارند به ایده های خود پایبند باشند و وقتی دیگران سعی می کنند روال، کار یا سبک زندگی خود را تغییر دهند، بسیار عصبانی می شوند. این افراد باید تمرین کنند که کمی انعطاف پذیرتر باشند. یک ویژگی بد دیگر اردیبهشت ماه ماهی ها همیشه فکر می کنند که حق با اوست و او هم همینطور است.

خرداد

خرداد ماهی ها خود را بیش از حد جدی می گیرند. شاید این بدان معناست که آنها برای رفتار خود در تعامل با افراد دیگر اهمیت زیادی قائل هستند. در صورتی که او شخصیت اصلی یا شخصیت اصلی زندگی دیگران نباشد. یک ویژگی بد دیگر خرداد ویژگی ماهی ها این است که به دیگران اجازه حرف زدن نمی دهند.

تیر

بسیاری از مردم چنین فکر می کنند تیر ماهی ها بسیار حساس هستند اما این بدترین ویژگی آنها نیست اما عصبانیت و عصبانیت آنها بدترین ویژگی آنها محسوب می شود و می توانند از هیچ جا به شما حمله کنند. تیر ماهی ها استاد هیجان زدگی و واکنش بیش از حد هستند.

مرداد

مرداد ماهی ها از دیگران بسیار می ترسند. آنها دوست دارند در مرکز توجه باشند و به نظرات دیگران اهمیت می دهند که گاهی اوقات خود را فراموش می کنند. مرداد ماهی ها همیشه دوست دارند برنده شوند و این ویژگی منفی آنها محسوب می شود.

شهریور

شهریور ماهی ها ایده آلیست هستند، اما هیچ چیز نمی تواند در زندگی آنها به کمال برسد. این افراد باید با خود اعتراف کنند که اگر کامل و بی عیب نباشند، هیچکس آنها را نمی پذیرد. شهریور ماهی ها حوادث و افراد را بیش از حد تجزیه و تحلیل می کنند و سعی می کنند همه چیز را کنترل کنند.

مهر

مهر ماهی ها افرادی مرموز هستند و اغلب از دیگران دور می شوند. البته دوست دارند وقتی دیگران به آنها توجه می کنند، اما بیشتر اوقات با دوری از آنها نمی توانند به خواسته خود برسند. مهر ماهی ها بسیار بلاتکلیف هستند و اختیار تصمیم گیری را ندارند.

آبان

آبان ماهی ها عادت دارند زندگی را برای خود سخت کنند. این افراد باید بیاموزند که از برخی مسائل بی اهمیت چشم پوشی کنند، بیش از حد در مورد زندگی خیال پردازی نکنند و از این مسائل آزارشان ندهد. آبان ماهی ها اغلب جنبه های منفی داستان و بی اعتمادی را بیشتر می بینند.

طالع بینی

آذر

آذر ماهی ها وقتی از آنها سوالی می پرسند به شدت حالت تدافعی می گیرند. به خصوص وقتی در مورد سبک زندگی آنها سوال می شود. بنابراین، حفظ آرامش بسیار مهم است. آذر ماهی ها خیلی واضح صحبت می کنند.

دی

دی ماهی ها باید از پنهان کردن احساسات خود دست بردارند. اگر دی تو ماهی هستی و اضطراب وجود دارد، در مورد آن صحبت کنید. هیچ کس شما را به خاطر احساساتتان قضاوت نخواهد کرد. همچنین، کمی بیشتر از دیگران استقبال کنید. دی ماهی ها گاهی طعنه آمیز هستند.

بهمن

بهمن ماهی ها همیشه قاطع هستند و دوست دارند باهوش ترین فرد در گروه باشند، که باعث می شود نسبت به دیگران احساس حقارت کنند. آنها باید سعی کنند متواضع باشند. بهمن ماهی ها گاهی اوقات به شدت نسبت به محیط خود بی تفاوت می شوند.

اسفند

بدترین رفتار اسفند ماهی ها به آنها نیاز دارند. هر از چند گاهی خیلی راحت به کسی اعتماد می کنند اما بعد پشیمان می شوند. آنها باید یاد بگیرند که انعطاف پذیری خود را در دراز مدت افزایش دهند. اسفند ماهی ها می توانند در هر مکانی و تحت هر شرایطی راحت بخوابند و تمام روز را در خواب بمانند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا