اخبار چهره های برتر

شوکه می شوید اگر بدانید این آقا شوهر کدام «خانم بازیگر» است/ عکس

تصویری از همسر سامان سالور سمیرا حسن پور در زمان جوانی اش منتشر شد.

جشنواره عضویت در والکس
فقط با عضویت و احراز هویت در والکس 70 هزار شیبا رایگان بگیرید با ارزش ٧٠ هزار تومان بصورت کاملا رایگان هدیه بگیرید تنها چند دقیقه وقت شما را خواهد گرفت!
ورود به والکس

به گزارش پی ام آپلود به نقل از تالاب، سمیرا حسن پور که یکی از بازیگران مطرح و بی ح اشیه ایرانی است سالها پیش با سامان سالور کارگردان و نویسنده بزرگ کشور ازدواج ک رد.

شوکه می شوی اگر این آقا شوهر را بدانی

بیوگرافی سامان سالور

سامان سالور 8 فروردین 1355 در بروجرد کارگردان و فیلمنامه‌نویس ایرانی اسـت. فارغ‌التحصیل رشته کارگردانی سینما از دانشگاه سوره اسـت.

سامان سالور کار حرفه‌ای خودرا از سینما آغاز شد و سال 1382 در 27 سال در فیلم ساکنین سرزمین سکوت بـه عنوان کارگردان فعالیت اسـت.

موفقيت اين اثر نسبت به بـه نشان دهنده بعديش مانند فيلم چند کيلو خرما براي مرا سم تدفين، بيشتر نبود اما تجربه خوبي براي سامان سالور مي شود و همکاري با ه نرمنداني هم چون حسين بنده علي، حسن بنده علي، رخ‌افروز و روح الله فرخ‌ن. ژاد را تجربه کرد.

سامان سالور درسال 1382 اولین فیلم سینمایی خودرا با ساکنین سرزمین سکوت . ساخت.

سالور تهیه کننده کارگردان ؛ نویسنده و تدوینگر این فیلم بود کـه برای جوایز مهمی از جشنواره فیلم صوفیه ؛ اسلوونی و کی یف دریافت کرد. از مهمترین آثار سامان سالور می توانم به فعالیت در فیلم چند کیلو خرما برای مراسم تدف ین، فیلم سیزده 59 و فیلم تمشک اشاره کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا