اخبار روز

شورای رقابت قیمت این 3 خودرو سایپا را تعیین می کند


به گزارش پی ام آپ، محمدعلی تیموری در حاشیه افتتاحیه بیست و سومین نمایشگاه بین المللی خودرو در مشهد با بیان اینکه سال گذشته قول معرفی و عرضه 8 محصول جدید تا سال 1402 را داده بودیم و خوشبختانه محقق شده است، گفت: : خودروهای اتوماتیک شاهین، شاهین پلاس، اطلس، سهند و کادیلا (محصولات پارس خودرو)، سیلک، پیج و ون هامون (محصولات زامیاد) محصولات جدید گروه سایپا هستند که در سال جاری عرضه می شوند.

مدیرعامل گروه سایپا با تاکید بر اینکه تولید خودروهای جدید بدون نقص و دارای استانداردهای 85 گانه خواهد بود، افزود: در حال حاضر خودروی اطلس تمامی مجوزها و استانداردها را دریافت کرده و تولید آزمایشی آن نیز انجام شده است. منتظر قیمت های با شورای رقابت هستیم و به محض تعیین قیمت عرضه خواهد شد.

وی افزود: منتظر قیمت خودروهای سهند و شاهین اتوماتیک هستیم و امیدواریم در هفته آینده قیمت ها اعلام شود تا بتوانیم خودروهای جدید را به مردم عرضه کنیم.

تیموری گفت: شاهین پلاس تا دو ماه آینده نهایی می شود، این خودرو نسخه ارتقا یافته شاهین است. یکی دیگر از محصولات جدید سایپا، ابریشم (C3XR) است که در سایپاسیتروئن کاشان به تولید انبوه می رسد. این خودرو بر اساس پلتفرم C3 فرانسه ساخته شده است.


آوین احمدی

آوین هستم سردبیر رسانه پی ام آپ که از جدیدترین ترند های روز برای شما خبر قرار میدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا