اخبار روز

شما باید پول خرج کنید تا بهترین ها را داشته باشید / برنامه ریزی کنید تا شماره 10 دنیا را به پایان برسانید

کارلو نوهرا، یکی از مدیران ارشد لیگ عربستان سعودی در مصاحبه با رویترز گفت: “مقامات این کشور مطمئن هستند که استراتژی آنها برای امضای قرارداد با بزرگترین بازیکنان جهان باعث می شود که هواداران در Crowds به ورزشگاه ها سرازیر شوند.” فصل جدید که از جمعه آغاز می شود.

به گزارش ایرنا، باشگاه های عربستانی در فصل جدید بیش از 400 میلیون یورو (439 میلیون دلار) برای خرید بازیکنان بزرگ اروپایی مانند کریم بنزما برنده توپ طلای رئال مادرید، جردن هندرسون کاپیتان لیورپول هزینه کرده اند. و ریاض محرز، برنده سه گانه منچسترسیتی.

نصر پاییز گذشته کریستیانو رونالدو را با دستمزدی بیش از 200 میلیون دلار در سال به خدمت گرفت.

با توجه به هزینه های سنگین سعودی ها، وب سایت فوتبال Transfermarkt لیگ عربستان را به عنوان پنجمین سرمایه گذار بزرگ در پنجره نقل و انتقالات فعلی، بالاتر از لالیگا اسپانیا، رتبه بندی می کند.

نوره توضیح داد: یکی از اولین اهداف لیگ حرفه ای عربستان سعودی بهبود محصول بود. ما مجبور بودیم کیفیت را بهبود بخشیم و برای بهبود کیفیت باید بهترین ها را به ارمغان بیاوریم. می بینید که لیگ حرفه ای عربستان همان کاری را انجام می دهد که لیگ های دیگر باید انجام دهند و ما هر کاری که لازم باشد برای بهبود کیفیت بازی ها انجام می دهیم.

وی با اشاره به اینکه استراتژی لیگ برای به ثمر نشستن نیاز به زمان دارد و باید هزینه ها ادامه پیدا کند، تصریح کرد: این استراتژی فقط مختص این فصل نیست و ما سفری را آغاز کرده ایم. ما برای رسیدن به این هدف برنامه ریزی می کنیم. ما برنامه ریزی کردیم که این لیگ یکی از ده لیگ برتر دنیا باشد.

این مقام ارشد لیگ عربستان افزود: “مأموریت ما این است که پتانسیل هایی را که برای ایجاد تغییر داریم، آزاد کنیم.” هدف ما تبدیل شدن به یک رهبر شناخته شده در برتری در مدیریت، توسعه باشگاه و جذب بازیکن و تجاری سازی است.

بر اساس گزارش های متعدد رسانه ها، عربستان سعودی بیش از 17 میلیارد دلار برای حمایت از باشگاه ها به عنوان بخشی از برنامه اصلاحات اقتصادی و اجتماعی “چشم انداز 2030” این کشور اختصاص داده است.

لیگ عربستان سعودی

نوهرا یادآور شد: «هر دوره انتقال به صورت جداگانه پردازش می شود. کیفیت، بیایید پول خرج کنیم، اما تا سال 2030 برنامه ریزی نشده است.

با گمانه زنی ها مبنی بر اینکه لیگ عربستان بازیکنان مطرح بیشتری را قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات آنها در 7 سپتامبر به خدمت خواهد گرفت، انتظارات هواداران در آستانه فصل جدید بالاست.

گفت: قطعاً هیجان محسوس و بزرگ است. در این کشور دیوانه فوتبال که فوتبال در DNA ما جای دارد، ما به اندازه هواداران هیجان زده هستیم. برای ما، این واقعاً لحظه‌ای است که استراتژی ما واقعاً وارد عمل می‌شود: ما شروع می‌کنیم به مردم عربستان سرگرمی با کیفیتی را که سزاوار آن هستند و واقعاً دوست دارند ارائه کنیم.

این مقام ارشد لیگ عربستان تاکید کرد: یادمان باشد عربستان کشوری است که 80 درصد مردم آن یا فوتبال بازی می کنند یا دنبال می کنند.

نگین یوسف پور

نگین یوسف پوریان هستم از شهر سمنان و بعنوان سردبیر این رسانه جدیدترین اخبار روز رو برای شما قرار میدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا