اخبار روز

سلاح های پوتین تمام شد/ انبار تسلیحات نظامی دوران شوروی خالی است (+ عکس)

تصاویر ماهواره ای پنج ماه قبل از حمله روسیه به اوکراین در فوریه 2022 نشان می دهد که حدود 3840 تانک و خودروی زرهی متعلق به دوران شوروی در خارج از واگزانوو ذخیره شده است.

روسیه هزاران خودروی نظامی دوران شوروی را از اردوگاه اصلی خارج کرد.

بر اساس گزارش آنلاین به نقل از مسکو تایمز، بزرگترین انبار تجهیزات نظامی شناخته شده روسیه تقریبا نیمی از تانک ها و خودروهای زرهی دوران شوروی را که قبل از حمله همه جانبه مسکو به اوکراین در محل خود ذخیره کرده بودند، از دست داده است.

انبار تجهیزات نظامی Vagzanovo در خارج از Ulan-Ude، پایتخت جمهوری بوریاتیا در شرق سیبری، تنها یکی از نزدیک به بیست سایتی است که توسط سرویس روسیه تایمز مسکو با استفاده از داده های منبع باز شناسایی شده است و منطقه ای بیش از بیش از آن را پوشش می دهد. 100000 متر مربع بیش از 10 کیلومتر مربع را پوشش می دهد. شامل می شود.

بر اساس این گزارش، تصاویر ماهواره‌ای پنج ماه قبل از حمله روسیه به اوکراین در فوریه 2022 نشان می‌دهد که حدود 3840 تانک و خودروی زرهی متعلق به دوران شوروی در خارج از واگزانوو مستقر بودند.

تخلیه انبار تسلیحات نظامی دوران شوروی در جنگ اوکراین

اما بیش از یک سال بعد، در نوامبر 2022، حدود 2600 وسیله نقلیه نظامی هنوز در محل بودند که تنها 40 درصد از کل پیش از جنگ بود.

در حالی که انبارهای نظامی ممکن است تجهیزات را در فضای باز در ساختمان‌هایی با سیستم‌های تهویه و گرمایش یا زیر لبه‌ها ذخیره کنند، اکثر تجهیزات زرهی مشاهده‌شده در Vaganowa در فضای باز ذخیره می‌شدند.

نگین یوسف پور

نگین یوسف پوریان هستم از شهر سمنان و بعنوان سردبیر این رسانه جدیدترین اخبار روز رو برای شما قرار میدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا