اخبار روز سینما

استایل باحجاب”ستاره سعیدی” زمانی که در ایران کارمند بود!/ عکس

استایل ستاره سعیدی، زمانی که ایران زندگی میکرد را در ادامه مشاهده کنید.

در روز پنجشنبه، خبر درگذشت ستاره سعیدی، همسر بیژن مرتضوی، منتشر شد. قبل از این، خبر درگذشت جواد روحی، یکی از معترضان سال گذشته در نوشهر، نیز به تازگی رواج پیدا کرده بود. برخی افراد به دلیل واکنش نشان داده شده از طرف مردم به خبر درگذشت ستاره سعیدی، نسبت به خبر درگذشت جواد روحی نادرست استدلال کرده و با مشکلاتی مواجه شده‌اند.

ستاره سعیدی با پیوستن به تیم خبری ایران تایمز به عنوان مدیر برنامه‌ها، شهرت بیشتری پیدا کرد. پس از عمل جراحی بر روی مغزش، همسر بیژن مرتضوی در وضعیت غیبت بود. در تلاش برای درمان همسرش، بیژن مرتضوی تصویری از خود و خواستار دعا از مردم ایران انتشار داد.

همسر بیژن مرتضوی قبلا فعالیت زیادی در اینستاگرام داشت و به دلیل این فعالیت‌ها، مورد علاقه طرفداران بیژن مرتضوی بود. با شنیدن خبر بیماری تومور مغزی همسرش، میزان علاقه او به ستاره سعیدی بیشتر شد. در دو هفته گذشته، ویدیوهایی که بیژن مرتضوی برای درخواست دعا از مردم برای شفای همسرش انتشار داده بود، بسیار محبوب و پرطرفدار شده بود.

امین هم غمگین بود: «حس غریبی دارم وقتی بیژن مرتضوی کرونا گرفت، همسرش پا به پاش، کنارش موند چقد کامنت مسخره واسش میذاشتن، چقد تفاوت سنی شون رو میزدن تو سرِ خانمش امروز  ستاره سعیدی رفت. ماها از کِی اینجوری شدیم؟ بخدا دنیا ارزش نداره دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ …»

کاربر فانی، مثل اسم کاربری اش فکر کرده بود: «اختلاف سن بیژن مرتضوی و ستاره سعیدی ۴۰ سال بود. ستاره مُرد، بیژن زنده است و زندگی به نسیمی بنده. و من ابله و احمق دارم به روزی فکر می‌کنم که تو آغوش محبوبم بمیرم. از زندگی فقط باید لذت برد و اُف تو اخلاق و عدالت و انسانیت. اُف تو دنیا و قوانین‌اش.»

موون، بزرگ منشانه رفتار کرده بود: «واقعا تعجب کردم وقتی فهمیدم ستاره سعیدی خبرنگار بوده و اتفاقا زن خیلی مستقلی بوده. چقدر وقتی طفلی ازدواج کرد همه میگفتن ازدواجش به خاطر پول و شهرت بیژنه و بدون بیژن هیچی نیست. واقعا امیدوارم به اون روزی برسیم که روابطی که با استانداردهای معمول جامعه همخوانی نداره رو قضاوت نکنیم.»

فارز، تقریبا هم نظر دیگر کاربران بود: «امروز که متوجه فوت ستاره سعیدی شدم فقط به این فکر کردم چقد خوب که حرفاى مردم براش پشیزى ارزش نداشت و چندین سال عاشقانه زندگى کرد. اینکه فکرکنیم هممون از مرگ دوریم و جورى که دلمون میخواد زندگى نکنیم و نظر مردم باعث تصمیمات مهم زندگیمون شه بزرگترین حماقت و خیانت در حق خودمونه.»

آوین احمدی

آوین هستم سردبیر رسانه پی ام آپ که از جدیدترین ترند های روز برای شما خبر قرار میدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا