اخبار روز سینما

برنامه ساخت ساخت سریال لایو اکشن Spider Noir/ جزئیات

فیل لرد و کریس میلر اظهار داشتند که آن‌ها همچنان قصد دارند تا سریال لایو اکشن Spider Noir را بسازند.

سه‌گانه انیمیشن دنیای عنکبوتی (Spider-Verse) تنها پروژه‌هایی از مارول نیستند که فیل لرد و کریس میلر به عنوان نویسنده و تهیه‌‎کننده در آن فعالیت دارند و این دو به تازگی تأیید کردند که همچنان قصد دارند تا سریال لایو اکشن اسپایدر نوآر (Spider Noir) را بسازند.

در مصاحبه‌ای تازه برای انیمیشن مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی (Spider-Man: Across the Spider-Verse)، فیل لرد و کریس میلر به صحبت درباره ساخت سریالی لایو اکشن بر اساس یکی از کاراکترهای محبوب معرفی شده در انیمیشن مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی (Spider-Man: Into the Spider-Verse) یعنی شخصیت اسپایدر نوآر پرداختند.

در انیمیشن «مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی» شخصیت اسپایدر نوآر با صداپیشگی نیکلاس کیج به عنوان واریانتی از مرد عنکبوتی معرفی شده بود که دنیا را به صورت سیاه و سفید می‌بیند. صداپیشگی درخشان نیکلاس کیج سبب شد تا این شخصیت به سرعت در بین مخاطبان محبوب شود.

همین نیز سبب شد تا کمپانی ساخت سریالی لایو اکشن بر اساس شخصیت اسپایدر نوآر را در دستور کار خودش قرار بدهد. از فیل لرد و کریس میلر سوال شد که آیا این سریال هنوز ساخته می‌شود و آن‌ها نیز تأیید کردند که این اثر ساخته می‌شود ولی در حال حاضر توسعه آن متوقف شده است. کریس میلر اظهار داشته که توسعه این سریال در جریان بوده اما به دلیل اعتصاب نویسندگان، فعلا این پروژه متوقف شده است.


خبر پیشنهادی

سلبریتی های معروف اگر در دوره کلاسیک بودند چه شکلی می شدند!

مشاهده خبر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا