اخبار روز سینما

زمان پخش سریال ترکی بازیگر با بازی پیناز دنیز و اوراز کایگیلاراوغلو از دیزنی پلاس

زمان پخش سریال ترکی بازیگر (Aktris) با بازی پیناز دنیز و اوراز کایگیلاراوغلو از دیزنی پلاس ترکیه مشخص شده است. این سریال در خرداد 1402 منتشر خواهد شد.

زمان پخش سریال ترکی بازیگر

سریال ترکی بازیگر دیزنی پلاس که در ابتدا با نام Avcı (شکارچی) معرفی شده بود، به “بازیگر (Aktris)” تغییر نام داد. این سریال سریال‌های «فرار»، «بین من و دنیا» و فیلم‌های «رجب ایودیک» و «شب سال نو نو» از پلتفرم پلاس پلاس منتشر می‌شود و سریال اختصاصی اختصاصی این پلتفرم پلتفرم منتشر می‌شود. پینار دنیز و کایگلار اوغلو که از چهره های این پلتفرم در ترکیه نقش های اصلی این سریال را ایفا خواهند داشت.

از دیگر بازیگران سریال بازیگر دیزنی پلاس می‌توان به تولگا تکین، احم ریفات، ایپک چیچک و سرهات کیلیچ اشاره کرد. سریال ترکی بازیگر دیزنی پلاس در ژانر هیجان انگیز، جنایی و طنز تولید شده است. سونر جانر نیز کارگردانی سریال را برعهده داشت.

تاریخ انتشار سریال ترکی بازیگر : 10 خرداد 1402

بازیگران سریال بازیگر دیزنی پلاس

داستان سریال درباره دنیای متفاوت یک بازیگر مشهور است. ماجرایی از شهرت او در روز و دنیای متفاوت و تاریکش در شب؛ ترکیبی از جنایت، تعلیق و طنز است.

پینار دنیز در این سریال نقش بازیگر مشهور را می‌کند، در سریال قضاوت نقش جیلین را ایفا می‌کند؛ وکیلی بعد از کشته شدن خواهرش، درگیر ماجرایی و در این راه دادستان ایلگاز آشنا و با او ازدواج می‌کند.

اوراز کایگیلار نیز در آخرین حضور تلویزیونی خود ، کارتال در سریال مافیایی قرون قرون را ایفا بود. در سریال بازیگر نیز پارتنر پینار دنیز خواهد بود.

تاریخ انتشار سریال ترکی بازیگر : 10 خرداد 1402

بیشتر بخوانید:

تحریریه ریمینو

من امیر هستم از کرمان و خیلی خوشحالم که میتونم از طریق ریمینو صدای رسای اخبار ایران و جهان باشم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا