اخبار گوناگون

زائران به راحتی می توانند ارز دولتی را از این طریق تهیه کنند

جشنواره عضویت در والکس
فقط با عضویت و احراز هویت در والکس 70 هزار شیبا رایگان بگیرید با ارزش ٧٠ هزار تومان بصورت کاملا رایگان هدیه بگیرید تنها چند دقیقه وقت شما را خواهد گرفت!
ورود به والکس

به گزارش پی ام آپ، بای اینکه حجاج از سفر حج لذت ببرند امسال طبق دستورالعمل بانک ملی می توانند تا سقف 500 بدون شرط سنی و با ارائه کارت ملی پرداخت کنند.

زائران برای دریافت این ارز باید مدارک خود از جمله عضویت در کاروان و معرفی نامه و سایر مدارک هویتی از جمله پاسپورت خود را ارائه و پس از اخذ و تایید درخواست اطلاعات زائر، 500 دلار به آنها اختصاص می یابد.

بر اساس این دستورالعمل، هر زائری می تواند با مراجعه به شعب ارزی بانک ملی، مدارک مذکور را برای دریافت ارز مسافرتی ارائه کند و شعب بانک ملی نیز موظفند پس از دریافت کارت ملی و احراز هویت، نسبت به تهیه این ارز اقدام کنند. ثبت. از اطلاعات زائر در سامانه مذکور.

در این صورت حواله ارزی به زائران تحویل داده می شود و می توانند 500 دلار خود را هنگام خروج از کشور از طریق شعبه بانک ملی دریافت کنند. البته زائران حج مانند زائران اربعین امکان سفر با ارز تخت را دارند. اینترنت و از طریق پیام رسان «بله» خواهند داشت. به این ترتیب تمامی زائران پس از مراجعه به پیام رسان بله و ثبت نام و ارسال مدارک مورد نیاز یک کد QR دریافت می کنند که از طریق آن می توانند ارز خود را در شعبه Banco Nacional واقع به نشانی فرودگاه دریافت کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا