اخبار روز

رصد اطلاعات خریداران خودرو آغاز شد/ مرحله دوم طرح یکپارچه

به گفته پی ام آپ، مهدی تقدی افزود: بر اساس برنامه زمان بندی اعلام شده، با پایان یافتن مهلت افتتاح حساب نیابتی (30 تا 29 اردیبهشت ماه) کار رصد اطلاعات متقاضیان واریز 100 میلیون تومان و مسدودسازی و سپس ارسال اطلاعات از متقاضیان بانک ها به سامانه آغاز شده است.

در ادامه اضافه کرد: بر اساس اطلاعات دریافتی سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، سایت سامانه از 12 خرداد لغایت 19 خردادماه برای ثبت درخواست خریداران باز خواهد بود. ماشین فعال خواهد شد

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو افزود: تنها متقاضیان واجد شرایطی که اطلاعات آنها از سوی بانک ها به سامانه ارائه می شود می توانند از تاریخ 12 لغایت 10 خردادماه نسبت به ثبت نام اولیه جهت تشکیل لیست انتظار در سامانه esalecar.ir اقدام کنند.

تقدسی افزود: ثبت نام کنندگان در مرحله دوم طرح یکپارچه فروش خودروهای داخلی از 20 تا 29 اردیبهشت ماه فرصت افتتاح حساب نیابتی و واریز وجه را پیدا کردند.

دومین طراحی سیستم یکپارچه خودرو مبتنی بر فرآیند چسب برای محصولات خودروسازان فرآیند داخلی از روز چهارشنبه مورخ 20/02/1402 آغاز شد و متقاضیان تا پایان روز جمعه مورخ 29/02/1302 مهلت داشتند نسبت به ایجاد حساب نیابتی در بانک های اعلام شده در سامانه اقدام کنند.

بر اساس توافقات انجام شده متقاضیان شرکت در طرح سامانه یکپارچه ملی فروش خودرو باید قبل از ثبت نام دارای حساب نیابتی بوده و مبلغ 100 میلیون تومان به حساب خود واریز کنند تا ثبت نام شوند.

موجودی مورد نیاز برای ثبت نام در لیست انتظار کلیه خودروهای داخلی طرح یکپارچه فروش خودرو “یکصد میلیون تومان” است و این اعتبار فقط تا زمان اعلام نتایج لیست انتظار الزامی است و در ادامه مسدود خواهد شد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا