اخبار چهره های برتر

دیدن چهره مادر “آناهیتا همتی” شوکه می شوید/ عکس

تصویری از آناهیتا همتی در کنار مادرش و مریم امیرجلالی که نقش سریال دختر او را در ی ک بازی میکرده است .

به گزارش پی ام آپلود به نقل از ساتین، تصویری از آناهیتا همتی در کنار مادر واقعی اش منتشر کرد که خوشتیپی و سن و سال کم مادر این خانم بازیگر همه را شوکه کرد.

جشنواره عضویت در والکس
فقط با عضویت و احراز هویت در والکس 70 هزار شیبا رایگان بگیرید با ارزش ٧٠ هزار تومان بصورت کاملا رایگان هدیه بگیرید تنها چند دقیقه وقت شما را خواهد گرفت!
ورود به والکس

آناهیتا همتی متن غمگینی درباره عشفق از دست رفته اش نوشت:

سه سالی که ضربان قلبمون کنار هم‌تپید، لذت بخش‌ترین و درخشان‌ترین دوران زندگیم بود، اگر «مرگ» مارو از هم جدا نمی‌کرد، دوران بازنشستگیمون رو با هم اسپری کنیم.

«عاشقی» توام با صداقت، مهربانی و دست و دلبازی بارزترین ویژگی‌ها بود و من بیش از بیش‌ترین مهارت‌های زندگی رو مدیونتم، بسیار قدردان و سپاسگزار بودم، هستم و خواهم بود تا نفس میکشم.

تأثیر تو در زندگی من به قدری زیاد بوده که تا وقتی زنده‌ام در رفتار و کردارم م شهوده، با تو به رشد رسیدم و دوست داشتن واقعی و واقعی رو یاد گرفتم.

چشم میچرم تو همه بخش‌های زندگیم میبینم، حتی در جزئی‌ترین و معمولی‌ترین چیزها، مثل خوردن میوه‌هایی که دوست دارند، یا رنگ‌خون‌های عاشقانه، یا بویی بویی که دوست داشتی، موسیقی و فیلم‌های عاشقی، سفر سفر، دریا و و و و. و بوی لاوندر و…

سال هشتادوسه تا هشتادوشش، نقطه طلایی زندگی‌ام می‌شود، چیزی شبیه خوا ب و خیال و رویا، بسیار زیبا و درخشان.

امروز روز تولد توست همینطور که خاطرات قشنگم مثل فیلم از جلوی چشمم رد میشه، اشک هام هم روی گونه‌ام جاریه، درد و زخم جای نبودنت توی قلبم هرگز التیام پیدا نمیکنه.

خبرجو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا