اخبار روز سینما

درخواست لغو ممنوع الکاری مهران مدیری قبول کرد [+جزئیات]

پس از اینکه شایعاتی مبنی بر ممنوع الکاری مهران مدیری منتشر کرد، حالا خبر آمد که درخواست لغو ممنوع الکاری مهران مدیری قبول کرد و این بازیگر می‌تواند کار کند.

درخواست لغو ممنوع الکاری مهران مدیری قبول کرد

پس از اینکه شایعات لغو حکم ممنوع الکاری مهران مدیری در فضای مجازی منتشر شد، صبح امروز خبر آمد مهران مدیری در فیلمی به کارگردانی کلاری، و به تهیه‌کنندگی اوجی، شروع به ساخت بازی می‌کند و فیلم به زودی پخش می‌شود.

بیشتر بخوانید:

عکس و شغل لو رفته همسر و فرزندان مهران مدیری

فیلمی از تیکه های سنگین کتایون ریاحی به مهران مدیری

حکم درخواست لغو ممنوع الکاری مهران مدیری

شایعات لغو حکم ممنوع الکاری مهران مدیری

پس از مهران مدیری در ویدئویی حمایتی که در ابتدا منتشر شد و منتشر شد که او به یکی از حاشیه خلیج فارس رفت، شایعه‌ای بود که او ممنوع‌الکار گمان گمان می‌رفت که این بازیگر، با بزرگ شدن در ادامه فعالیت‌های خود در تلویزیون ایران می‌رفت.

اما صبح امروز، خبر آمد که حکم درخواست لغو ممنوع الکاری مهران مدیری صادر و قبول شده و این فیلمی که او بازی کرده، می‌تواند پخش شود.

بیوگرافی مهران مدیری

درخواست لغو ممنوع الکاری مهران مدیری قبول کرد
بیوگرافی مهران مدیری

مهران مدیری ۱۸ فروردین ۱۳۴۶، کارگردان، خواننده، مجری، صحنه و لباس، مجری طرح صداپیشه و تهیه کننده تهرانی است. از جمله تلويزيوني كه او در آنها كارگردان بوده، مي‌توانم به ساعت خوش، پاورچين، جنگ، پلاك، نقطه‌چين، شب‌هاي برره، باغ مظفر، نود شب، مرد هزارچهره، دوهزارچهره، قهوه تلخ، ببخشيد ويلاي من، شوخي كردم. ، در حاشیه، در حاشیه 2، دورهمی و هیولا را نام برد.

بیشتر بخوانید:

بازنشرهای اجتماعی تنها به منظور اطلاع منتشر شده و نظرات بیان در آن الزماً بازتاب دیدگاه رسانه پی ام آپلود نیست.


از جدیدترین اخبار سینما باخبر شوید

برای اطلاع از جدیدترین اخبار سینما و تلوزیون عضو چنل رسمی ما شوید

عضویت در چنل تلگرامی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا