اخبار چهره های برتر

خاطره جالب افشین هاشمی کارگردان از مرحوم حسام محمودی

افشین هاشمی، کارگردان فیلم «خسته نباشید!» خاطره‌ای جالب از مرحوم حسام محمودی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

جشنواره عضویت در والکس
فقط با عضویت و احراز هویت در والکس 70 هزار شیبا رایگان بگیرید با ارزش ٧٠ هزار تومان بصورت کاملا رایگان هدیه بگیرید تنها چند دقیقه وقت شما را خواهد گرفت!
ورود به والکس

به گزارش پی ام آپلود به نقل از برترین ها: افشین هاشمی، کارگردان فیلم «خسته نباشی د!» خاطره‌ای جالب از مرحوم حسام محمودی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

افشین هاشمی، کارگردان فیلم «خسته نباشید!» خاطره‌ای جالب از مرحوم حسام محمودی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

او نوشت:

فیلم و سریال بازی نکرد و همین برایم ارزش افزوده شد تا نقش اصلی اولین فیلم‌مان «خسته نباشید!» را به او بدهیم. روی صحنه دیده بودمش در نمایشی از حسن معجونی به گمانم. تهیه کننده (رضامیرکریمی ) بسیار موافقِ بازیگرانِ تآتر بود.

حسام را دعوت کردیم برای این نقش باید انگلیسی بلد باشی؛ گفت: «مسلّطم! فیلمنامه را گرفت. فردایش تمام جمله‌هایی که باید به انگلیسی می‌گفت را صدا کرد و فرستاد.

حضورش قطعی شد و تمرینات شروع. در دورخوانی خواستیم جمله‌های را عوض کنیم، چشم‌های درشتش دوبرابر شد! دروغ گفته بود! حتا یک کلمه انگلیسی بلد نبود!

از عصبانیت می‌توانستم بکشمش، ولی این تلاش برای فریبِ ما، که دلیل عشق به بازیگری بود، آن‌قدر ارزشمند بود که نقش ماند و چقدر خوب بازی کرد!

بعد از آن فیلم، سریال‌ها و فیلم‌های دیگری بازی کرد، اما من از او همان دروغِ مقدّس را همچنان در یاد دارم. امیدوارم هرجا رفته اگر لازم باشد دروغ بگوید و خوب بازی کند.

خبرجو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا