اخبار روز سینما

جنجال ویدیوی آوازی از ژاله صامتی در برنامه طناز! [+دانلود رایگان برنامه]

ویدیو خوانندگی ژاله صامتی در برنامه طناز کمال تبریزی حاشیه ساز شد. برای تماشای ویدیو و دانلود برنامه طناز ژاله صامتی همراه ما باشید.

دانلود برنامه طناز ژاله صامتی (کل قسمت)

با حضور ژاله صامتی در برنامه طناز و پخش ویدئوهای مختلف از این برنامه از جمله ژاله صامتی در حال آواز خواندن، سر و صدای بسیاری در فضای مجازی و رسانه ها به پا شده است.

حضور این بازیگر در برنامه اینترنتی و آهنگ خواندن ژاله صامتی، بازیگر کشور ، جنجال زیادی به دنبال داشته و توجه زیادی از طرفداران را جلب می کند. برخی به دنبال ویدیویی از خوانندگی ژاله صامتی و دخترانش هستند که این ویدیو هنوز در دست نیست.

همه توجه شما را به آواز خواندن ژاله صامتی در طناز جلب می‌کنیم تا شما هم از آن‌چیزی که این روزها در فضای مجازی بازتاب کشف کرده‌اید.

خوانندگی ژاله صامتی

آواز خواندن ژاله صامتی در طناز

ژاله صامتی در گفتگو با کمال تبریزی در برنامه طناز گفت:

بازیگر باید هم برق خوب بخواند و هم خوبصد. بازیگری که خوب نرقصد ​​از نظر من مردود است. بازیگر باید ریتم بداند. برخی از آواز خواندن من در طناز که خودم را نمی‌پسندند. اما یک خوب باید ریتم بداند که اگر آن درست نیست هر چه تکنیکی به دردت نمی‌خورد. بازیگری که قشنگ می‌رقصد در صحنه هم خوب ظاهر می‌شود.

دانلود برنامه طناز ژاله صامتی

در ادامه می‌توانید ژاله صامتی در حال آواز خواندن را ببینید:


حضور ژاله صامتی در برنامه طناز

ژاله صامتی، متولد ۱۴ فروردین ۱۳۵۱، بازیگر ایرانی است. او در تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران التحصیل و فعالیت حرفه ای را در سال ۱۳۷۲ و بازی در دت یعنی دختر آغاز کرد.

خاطره لری خواندن ژاله صامتی که آن را در برنامه پژمان بازغی تعریف کرده بود، باعث شد که پژمان بازغی به شدت بخ. در کل صامتی اعتقاد دارد که:

هم باید برقصد و هم بازیگر بخواند. بازیگری که خوب نرقصه به نظر من هست. بازیگر باید ریتم بداند. بازیگری که قشنگ میرقصد، در صحنه خوب خواهد بود.

خوانندگی ژاله صامتی در عصر جدید تا دیده نشده ، اجراهای متفاوت از ژاله صامتی در کنار شرکت نمایش داده شد که یک نمونه را در ادامه تماشا کنید:


بیشتر بخوانید:

بازنشرهای اجتماعی تنها به منظور اطلاع رسانی شده و نظرات بیان شده آن الزماً بازتاب دیدگاه رسانه پی ام آپلود نیست.


از جدیدترین اخبار سینما باخبر شوید

برای اطلاع از جدیدترین اخبار سینما و تلوزیون عضو چنل رسمی ما شوید

عضویت در چنل تلگرامی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا